لوله بازکنی و تخلیه چاه پونک

اگر شما هم در ساختمان خود با گرفتگی لوله‌ها روبرو هستید و سینک ظرفشویی، روشویی و وان حمام منزلتان دچار انسداد شده است تنها کافی است با لوله بازکنی و تخلیه چاه پونک تماس بگیرید. شرکت لوله بازکنی و تخلیه چاه پونک با استفاده از نیروهای مجرب و کارآزموده، همچنین دستگاه‌ها و تجهیزات بسیار مدرن یکی از بی‌نظیرترین خدمات را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. ما در این مطلب می‌خواهیم راه هایی را برای رفع انسداد تخلیه به شما یاد دهیم.

باز کردن سینک حمام

رفع گرفتگی سینک‌های حمام می‌تواند مشکل باشد چون مو، صابون، خمیردندان و سایر مواد شیمیایی نظافتی می‌توانند یک گرفتگی تقریبا غیرقابل نفوذ را تشکیل دهند. اما قبل از تماس با لوله کش، چندین روش جایگزین برای رفع گرفتگی وجود دارد که بسیار آسان و مهمتر از همه ارزان است.

لایروبی: غالباً میتوان با استفاده از لوله بازکن‌هایی که در فروشگاه‌ها موجود است برای رفع گرفتگی سینک حمام استفاده کرد. اگر فکر می‌کنید که گرفتگی خیلی بد نیست، می‌توانید سرکه و جوش شیرین را نیز امتحان کنید. اگر رویکرد غیر شیمیایی را ترجیح می‌دهید، سعی کنید مقداری سرکه را در تخلیه ریخته و سپس مقداری جوش شیرین به آن اضافه کنید. این ترکیب باعث یک واکنش شیمیایی می‌شود (که به نظر می‌رسد مانند کربن شدن است) که می‌تواند برای حداقل گرفتگی‌های سینک موثر باشد.

تلمبه: هنگام رفع گرفتگی لوله‌های مسدود شده تلمبه می‌تواند یک راه حل سریع و ارزان باشد. این روش کمی صبر و تمرین می‌طلبد. مینی پیستون‌هایی وجود دارد که برای رفع گرفتگی وان حمام، دوش یا سینک طراحی شده‌اند و ممکن است بهتر از مدل استاندارد توالت باشد.

مار تخلیه: مار تخلیه ابزاری بسیار ساده است که می‌تواند برای رفع گرفتگی لوله‌ها استفاده شود. این یک پلاستیک کوچک است که می‌توان آن را درون زهکشی قرار داد. اگر به مار تخلیه دسترسی ندارید می‌توانید با استفاده از یک چوب لباسی سیمی گرفتگی را رفع کنید. برای این کار به راحتی آویز را باز کنید تا کاملاً صاف شود (به جز قلاب). چوب لباسی را به آرامی داخل زهکشی کنید تا جایی که گرفتگی را پیدا کنید. وقتی آب شروع به تخلیه کرد، چند بار دستشویی را بشویید تا آب آن پاک شود.

تخلیه چاه پونک

باز کردن سینک ظرفشویی

آب جوش: ابتدا تا جایی که ممکن است آب را از سینک خارج کنید (با استفاده از یک فنجان یا ظرف). بعد یک پارچ یا کتری آب جوش را مستقیماً درون چاه تخلیه بریزید. ممکن است مجبور شوید این روش را چندین بار تکرار کنید تا موثر عمل کند اما این یک روش آسان و ارزان برای رفع انسداد است.

سرکه و جوش شیرین: وقت آن رسیده است که از اطلاعات علوم دبستان خود استفاده کنید! اگر سینک ظرفشویی خانه‌تان پر شده است تنها کافی است یک فنجان سرکه و مقداری جوش شیرین در سینک ظرفشویی خود بریزید. هنگامی که سرکه و جوش شیرین با هم ترکیب می‌شوند واکنش شیمیایی نشان داده و هر گونه گرفتگی را رفع می‌کنند

تمیز کردن تله P: یک تله P در منحنی درپوش مخزن سینک (معمولاً در کابینت زیر سینک قرار دارد) وجود دارد که می‌تواند منبع گرفتگی شما باشد. بهتر است تله P را از جای خود خارج کرده و آن را تمیز کنید اگر برای این کار تجربه کافی ندارید بهتر است از نیروهای متخصص کمک بگیرید.

با یک لوله کش تماس بگیرید
احتمالاً مطمئن‌ترین و آسان‌ترین راه برای رفع گرفتگی‌های جدی توالت تماس با لوله بازکنی و تخلیه چاه پونک است. همکاران ما با چندین سال سابقه و با داشتن مجرب‌ترین نیروهای فنی، خدماتی مانند لوله کشی، لوله بازکنی، حفرچاه، تخلیه و لایروبی چاه و …. آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز در تهران می‌باشند.

مطالب مرتبط