خدمات لوله بازکنی با مجهزترین دستگاه ها

خدمات لوله بازکنی برای انواع لوله ها در منازل، ساختمان های مختلف کوچک و بزرگ انجام می گیرد. این خدمات شامل باز کردن لوله های زیر سینک ظرفشویی، دستشویی و تمام لوله های دیگر می شود. اما لوله بازکنی توسط ابزار هایی انجام می پذیرد، این ابزار ها شامل موتور های لوله بازکنی، تلمبه و غیره می شود. بسته به آن که گرفتگی لوله چقدر است از ابزار های گوناگون استفاده می گردد.
گاهی افراد برای هر گرفتگی لوله از مایعات اسیدی استفاده می کنند و به طور موقت مشکلشان حل می شود اما بعد مدتی دوباره می گیرد. این موضوع بخاطر آن است که گرفتگی لوله شدید است و باید حتما افراد خبره با دستگاه های مجهز لوله بازکنی این کار را انجام دهند.
البته توصیه می شود که به طور مداوم از مایعات اسیدی برای باز کردن لوله استفاده نشود زیرا به مرور زمان این کار باعث خوردگی لوله شده و به لوله آسیب جدی می زند و هزینه های شما را دو چندان خواهد کرد.
لوله بازکنی خدمات فنی دوستان با در اختیار داشتن مجهز ترین و به روز ترین ابزار های لوله بازکنی بهترین خدمات را برای شما تدارک دیده اند. این شرکت با بهترین و متخصص ترین افراد در این حوزه انواع خدمات تاسیساتی و لوله بازکنی را برای شما در کم ترین زمان و با کیفیت ترین کار انجام خواهد داد.
هر زمان از ساعات در شبانه روز با این مشکل مواجه شدید فقط با تماس با شماره های ارتباطی ما تماس گرفته و به سرعت بهترین خدمات را دریافت کنید. متخصصان ما با بازدید از لوله و بررسی آن بهترین تصمیم را گرفته و مطمئنا باعث صرفه جویی در هزینه های شما خواهند شد.

خدمات فنی دوستان بهترین شرکت در لوله بازکنی
خدمات لوله بازکنی توسط بسیاری از شرکت ها ارائه می شود ولی همه آن ها افراد با تجربه را برای رفع مشکلتان نمی فرستند یا این افراد را ندارند. شما با استفاده از خدماتشان نه تنها مشکل خود را رفع نخواهید کرد بلکه ممکن است با تصمیم نادرست باعث شکستگی یا آسیب دیدگی لوله شوند، و هزینه های شما را چندین برابر کنند. لوله بازکنی باید توسط افراد خبره انجام بپذیرد تا مشکل به راحتی حل شود.
دستگاه لوله بازکنی مدرنی که در اختیار شرکت خدمات فنی دوستان است، شامل یک موتور و فنر است. موتور باعث چرخش فنر شده و آن را به حرکت در می آورد. البته برای این که موتور کار کند حتما باید فنر در لوله قرار بگیرد. بعد از قرار دادن و روشن کردن موتور فنر با انعطافی که دارد به راحتی درون لوله چرخیده و تمام موادی که در لوله گیر کرده است را آزاد می کند.

روش های مختلف لوله بازکنی در ایران
معمولا گرفتگی های شدید توسط این موتور به راحتی باز می شود. اما در سینک و توالت ها اگر گرفتگی شدید نباشد معمولا با یک تلمبه آن را باز می کنند. همان طور که گفته شد این در صورتی است که مواد گیر کرده در لوله ریز باشند و به راحتی با تلمبه به حرکت درآیند.
در گذشته برای باز کردن گرفتگی های شدید لوله از یک فنر و دریل استفاده می شد که این کار خطراتی هم برای لوله داشت، به علت چرخش شدید ممکن بود به لوله آسیب جدی وارد کند و حتی باعث شکستن آن هم بشود که اگر این اتفاق می افتاد هزینه های زیادی به بار می آورد. متاسفانه اکنون نیز بعضی از شرکت های نا معتبر از این راه استفاده کرد و ضرر های زیادی به مردم می زنند. خدمات فنی دوستان به شما این اطمینان را خواهد داد که با دستگاه های پیشرفته ای که دارد در رفع مشکلاتتان کوشیده و در هزینه های شما هم صرفه جویی کند.

شماره تلفن

مطالب مرتبط

لوله بازکنی مجیدیه
مقاله

لوله بازکنی مجیدیه

لوله بازکنی مجیدیه شمالی و لوله بازکنی مجیدیه جنوبی کلیه خدمات لوله بازکنی را به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی، فقط با یک تماس

ادامه مطلب »
لوله بازکنی الهیه
مقاله

لوله بازکنی الهیه

خدمات لوله بازکنی الهیه ارائه خدمات به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی بازدید و مشاوره رایگان بصورت شبانه روزی تشخیص ترکیدگی و محل نشتی

ادامه مطلب »