لوله بازکنی افسریه

لوله بازکنی افسریه با پشتیبانی

شاید برایتان این سوال پیش بیاید که چرا مشکلات مربوط به لوله و فاضلاب افزایش یافته است؟ با گسترش زندگی آپارتمان نشینی و مشترک بودن لوله های فاضلاب، یکی از عمده دلائل گرفتگی لوله فاضلاب به خصوص در افسریه تهران است. به همین دلیل لوله بازکنی دوستان چند تیم مجهز به دستگاه های لوله بازکنی را در افسریه مستقر کرده است که جهت دسترسی می توانید با لوله بازکنی تهران یا شماره مستقیم شعبه تماس بگیرید.

تخلیه چاه افسریه

طبق ویدئویی که مشاهده کردید، لوله بازکنی دوستان به وسیله دستگاه ساکشن بدون خرابی درب چاه، با تانکر ۱۲ هزارلیتری و بدون واسطه عملیات تخلیه چاه در افسریه را انجام می دهد. 

یکی از مزایای تخلیه چاه مکانیزه این است که در این عملیات، بهداشت به صورت ۱۰۰ درصد رعایت می شود و هیچگونه کثیف کاری ندارد. 

کلیه آب فاضلاب و جامدات موجود در چاه فاضلاب به صورت کامل تخلیه می شود و در صورت نیاز به لایروبی و کف تراشی، با هماهنگی کارفرما انجام می شود.

لایروبی چاه فاضلاب در افسریه

لایروبی از چاه فاضلاب به فرآیندی گفته می شود که طی آن رسوبات و لجن های موجود در دیواره چاه فاضلاب، به وسیله نیروی انسانی تراشیده می شود و این عمل باعنث می شود روزنه های چاه فاضلاب باز شده و بتواند آب فاضلاب را به خاک بستر اطراف انتقال دهد.

این عملیات باعث افزایش طول عمر چاه و افزایش مدت زمان پر شدن چاه می شود.

قیمت لوله بازکنی در افسریه

ما بارها تاکید کرده ایم که کلیه خدمات مربوط به لوله بازکنی و تخلیه چاه تعرفه مشخص و معینی دارند و باید مراقب افراد سودجو در این زمینه باشید. 

در ادامه می توانیم به چند عامل تاثیرگذار در قیمت لوله بازکنی در منطقه افسریه اشاره کنیم:

 • تعداد لوله های گرفته شده
 • مدت زمان صرف شده برای رفع گرفتگی لوله
 • نوع گرفتگی لوله
 • محل گرفتگی لوله
 • محل قرارگیری لوله گرفته شده
 • وسیله مورد استفاده برای رفع گرفتگی لوله
 • طول فنر مورد استفاده برای رفع مسدودی لوله

ما در همه مناطق تعرفه های ثابتی داریم و قیمت لوله بازکنی پیروزی با قیمت لوله بازکنی در افسریه تهران تفاوتی ندارد. 

شاید شما هم به تجربه دریافته باشد که تمیز بودن برخی نقاط در خانه باعث می‌شود که محیط تمیزتر و زیباتر به نظر برسد در واقع تمیزی برخی از قسمت‌ها حساس‌تر است، مثلا در آشپزخانه تمیزی سینک ظرفشویی و شیرآلات آن بسیار با اهمیت و تاثیرگذار است و تمیزی کل آشپزخانه بیشتر به چشم ‌می‌آید. از آنجایی که شیرآلات محل خروج آب است و آب در طول روز به تمام بخش‌های شیرآلات پاشیده می‌شود در نتیجه باعث ایجاد لک و نشست رسوبات آهکی روی سطح شیرآلات می‌شود. این مسئله باعث کدر شدن ظاهر آنها می‌شود و از زیبایی آن و در نتیجه زیبایی محیط آشپزخانه می‌کاهد. اگر شما هم این مشکل را دارید و تمیزی شیرآلات منزل برایتان اهمیت دارد لطفا با ما همراه باشید تا در مقاله لوله بازکنی افسریه شما را با روش های تمیز کردن انواع شیرآلات آشنا کنیم.

انواع شیرآلات

لوله بازکنی در افسریه تهران

با پیشرفت علم و تکنولوژی در تمام عرصه‌ها شاهد عرضه انواع گوناگون از وسایل مورد نیاز در منازل هستیم از جمله این لوازم شیرآلات هستند که در قسمت‌های مختلف یک ساختمان مثل آشپزخانه، حمام، سرویس بهداشتی و غیره استفاده می‌شود. شیرآلات نیز به لطف تکنولوژی در انواع و جنس‌های گوناگون به بازار مصرف عرضه می‌شوند تا مشتری با توجه به نیاز خود و توان مالی بهترین گزینه را برای ساختمان خود انتخاب کند. به توصیه لوله بازکنی جنت آباد یکی از فاکتورهایی که باید حین خرید به آن توجه کنید این است که شیرآلات مد نظر شما چگونه قابل تمیزکاری هستند. هر چه روش تمیز کردن شیرآلات راحت باشد خیال شما راحت است.

از جمله موارد که در نوع تمیز کردن شیرآلات اثرگذار است جنس شیرآلات و نحوه آبکاری آنهاست. از انواع شیرآلات می‌توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • شیرآلات برنجی
 • استیل ضد زنگ
 • مسی 
 • برنزی
 • پلاستیکی
 • روی 

ویژگی انواع شیرآلات

برای آشنایی شما با این شیرآلات بد نیست نکاتی را خدمتتان عرض کنیم:

 • شیرآلات برنجی در مقابل رسوب املاح موجود در آب بسیار مقاوم است و به راحتی زنگ نمی‌زند و ماندگاری بالایی دارد.
 • شیرآلات استیل ضد زنگ از جمله انواع رایج شیرآلات هستند. حین تمیزکردن باید خیلی حواستان جمع باشد چرا که این شیرآلات اگر دچار خراش شوند مستعد خوردگی هستند.
 • شیرآلات مسی به دلیل ظاهر تیره جذاب هستند ولی به دلیل رسوب‌گیری زیاد مدام باید تمیزکاری شوند.
 • شیرآلات برنزی جزوه شیرآلات لوکس و گران قیمت است ولی مانند شیرآلات مسی خیلی نیازی به تمیز کردن ندارد.
 • شیرآلات پلاستیکی خیلی مقاوم و با کیفیت نیستند و بعد از مدتی کدر می‌شوند و تمیزکاری آنها سخت‌تر است.
 • شیرالات از جنس ترکیبی روی و مس به دلیل کیفیت بالا و مقاوم بودن در برابر خوردگی زیاد مورد استفاده قرار می‌گیرند و بیش‌تر به رنگ نقره‌ای یافت می‌شود.

اگر تمایل به آشنایی با لوله گالوانیزه دارید، مقاله لوله بازکنی سعادت آباد را مطالعه کنید.

انواع آبکاری شیرآلات

بعد از ساخت شیرآلات، اصولاً از طریق آبکاری، با فلزات و آلیاژهایی چون نیکل، مس، برنج، استیل و غیره روی شیرآلات را می‌پوشاند که باعث می‌شود شیرآلات در رنگ‌های طلایی و نقره ای و رنگی درآید. بهترین نوع روکش آبکاری، استیل است که باعث می‌شود شیرآلات در برابر زنگ زدگی و پوسیدگی مقاوم شوند.

انواع روش های تمیز کردن شیرآلات

لوله بازکنی افسریه ارزان

در ادامه در مورد روش‌های تمیز کردن شیرآلات بیشتر توضیح خواهیم داد.

انواع مواد شیمیایی و صنعتی در بازار موجود است که می تواند در تمیزکردن شیرآلات موثر باشد و در کنار این روش‌ها، روش‌های ساده و در عین حال موثر، کم خطر و ارزانی نیز موجود است که هر کسی می تواند از آن بهره بگیرد. در ادامه برخی از روش‌های رایج را خدمتتان توضیح خواهیم داد.

 • تمیز کردن شیرآلات به کمک ترکیب مایع ظرفشویی و آب

یکی از موادی که در کنار سینک ظرفشویی همواره موجود است مایع ظرفشویی است که خاصیت تمیزکنندگی خوبی نیز دارد و ترکیبات آن نیز آسیبی به شیرآلات نمی‌زند.

برای استفاده از این روش شما به یک ظرف برای ترکیب مایع ظرفشویی و آب نیاز دارید، همچنین به یک پارچه یا حوله خشک و اسفنج نیاز دارید. ابتدا مقداری مایع را داخل مقداری آب گرم بریزید و ترکیب کنید سپس با یک اسفنج مایع را روی سطوح شیرآلات بکشید. در انتها شیرآلات را به طور کامل با آب بشویید و برای برق انداختن و جلوگیری از لکه شدن دوباره با یک حوله یا پارچه خشک به صورت کامل شیرآلات را خشک کنید. آشنایی با انواع لوله های آبرسانی در مقاله لوله بازکنی الهیه

 • تمیز کردن شیرآلات با جوش شیرین

لوله بازکنی افسریه

ایجاد رسوبات آهکی و لکه‌های سفید روی شیرآلات به خاطر املاحی است که در آب لوله‌کشی وجود دارد و چون به طور مکرر از آب استفاده می‌کنیم بعد از مدتی این املاح روی شیرآلات رسوب می‌کند و اگر سخت شود خیلی راحت پاک نمی‌شود در چنین شرایطی بهتر است از یک ماده با خاصیت پاک‌کنندگی قوی که خاصیت اسیدی دارد استفاده کنیم. جوش شیرین به علت خاصیت اسیدی که دارد می‌تواند گزینه خوبی باشد. برای اینکار ابتدا مقداری جوش شیرین را با آب گرم ترکیب کنید طوری که ترکیب جوش شیرین و آب به حالت خمیری دربیاید. حالا به کمک یک دستمال نخی این مایع خمیری شکل را روی تمام سطح شیرآلات بکشید و اجازه دهید نیم ساعت بگذرد سپس شیرآلات را با آب بشویید و با دستمال نرم و خشک به طور کامل خشک کنید. در ضمن اگر بخش‌هایی از شیرآلات (فرو رفتگی یا گوشه ‌های شیرآلات) را نمی‌توانید با دستمال، آغشته به مایع جوش شیرین کنید اینکار را توسط یک مسواک نرم انجام دهید تا تمام قسمت‌های شیرآلات تمیز شود و نقطه کوری بر جای نماند.

برای تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه، با شعبه لوله بازکنی تجریش تماس بگیرید.

 • استفاده از لیمو ترش

لوله بازکنی افسریه فوری

لیمو ترش نیز خاصیت اسیدی دارد و از روش های پاک کردن شیرآلات به صورت طبیعی و بدون خطر به حساب می‌آید . برای استفاده از لیموترش جهت تمیز کردن شیرآلات ابتدا یک لیمو تازه را با چاقو برش بزنید و آن را روی سطح شیرآلان فشار دهید تا سطح شیرآلات آغشته به آب لیموترش شود. سپس اجازه دهید چند دقیقه بگذرد و شیرآلات را با آب بشویید و با دستمال خشک کنید.

 • استفاده از سرکه سفید

سرکه سفید برای پاک کردن لکه های سطحی روش خوبی است. برای اینکار یک استکان آب گرم را با یک استکان سرکه سفید ترکیب کنید و آن را داخل یک اسپری بریزید و روی شیرآلات اسپری کنید اجازه دهید ۱۰ دقیقه بگذرد سپس شیرآلات را بشویید و با دستمال خشک کنید. برای رسوبات عمیق می توانید ابتدا سرکه اسپری کنید و بعد از شستن و خشک کردن از مایع خمیری جوش شیرین در ادامه استفاده کنید تا در دو مرحله شیرآلاتی که جرم زیادی دارند را تمیز کنید.

مایع تمیز کننده شیرآلات

مایع تمیز کننده شیرآلات جزو مواد شیمیایی است که دربازار موجود است و برای پاک کردن رسوبات سطح شیرآلات گزینه مناسبی است. نحوه استفاده از این تمیزکننده توسط شرکت تولید کننده به صورت برچسب روی آن چسبانده می‌شود که با رعایت نکات ایمنی می توانید از آن استفاده کنید. فلاش تانک و تفاوت آن با سیفون چیست؟ پاسخ این سوال در مقاله لوله بازکنی دهکده المپیک

بهترین روش‌ برای تمیز کردن انواع شیرآلات مختلف

در بخش قبل با برخی از روش های تمیز کردن شیرآلات آشنا شدیم حال شاید برایتان سوال باشد که آیا تفاوتی دارد که کدام روش را برای کدام شیرآلات استفاده کنیم؟ در پاسخ باید گفت از جنس شیرآلات در انتخاب روش مناسب بی‌تاثیر نیست. اگر جنس شیرآلات از چدن یا فلزاتی باشد که مستعد خوردگی هستند بهتر است از مواد صنعتی و شیمیایی همچون جوهر نمک یا وایتکس برای تمیز کردن استفاده نکنید و از روش‌های طبیعی بخصوص روش سرکه سفید یا آب لیموترش استفاده کنید و به صورت هفتگی شیرآلات را تمیز کنید تا رسوبات روی شیرآلات سخت نشود.

برای شیرآلات با جنس مقاوم در برابر خوردگی نیز می توانید انواع روش‌های طبیعی را استفاده کنید ولی از مواد شیمیایی بپرهیزید زیرا می تواند به روکش آبکاری شیرآلات آسیب بزند.

مطالعه مقاله لوله بازکنی پونک خالی از لطف نیست.

سخن پایانی

در این مقاله سعی کردیم برخی از روش‌های پرکاربرد برای تمیز کردن شیرآلات را به شما معرفی کنیم. همانطور که در مقاله ابتدا روش های طبیعی و خانگی به شما معرفی شده و در انتها مواد شیمیایی، بهتر است برای افزایش طول عمر شیرآلات منزلتان ابتدا روش‌های طبیعی را استفاده کنید و اگر نتیجه نگرفتید سراغ مواد صنعتی و شیمیایی بروید. امیدواریم اطلاعات گرد آوری شده در این مقاله مفید واقع شود.

مطالب مرتبط

لوله بازکنی شهر زیبا
مقاله

لوله بازکنی شهر زیبا

  یکی از خدمات لوله بازکنی که در منطقه ۵ تهران ارائه می‌شود، لوله بازکنی شهر زیبا است. بنا به دلایلی ممکن است که مسیر

ادامه مطلب »
لوله بازکنی قیطریه
مقاله

لوله بازکنی قیطریه

لوله بازکنی قیطریه برای حل مشکل لوله و فاضلاب به صورت ۲۴ ساعته، بدون تعطیلی و در تمامی ایام سال خدمات لوله بازکنی تهران خود

ادامه مطلب »
لوله بازکنی جمهوری
مقاله

لوله بازکنی جمهوری

  شما می توانید در هنگام گرفتگی لوله های فاضلاب مثل حمام، آشپزخانه، توالت و … از خدمات لوله بازکنی جمهوری استفاده کنید. لوله بازکنی

ادامه مطلب »