درباره ما

خدمات فنی دوستان بهترین شرکت لوله بازکنی

خدمات فنی دوستان یکی از بهترین شرکت ها در زمینه خدمات تخلیه چاه، حفر چاه، لوله کشی، لوله بازکنی، لایه روبی و خدمات از این دست می باشد. این شرکت در سال های طولانی تجارب زیاد کسب کرده و خود را رشد داده است. امروزه شرکت خدمات فنی دوستان یکی از مجهز ترین شرکت های حوزه تاسیسات می باشد که علاوه بر دستگاه های مخصوص حفر چاه، لوله بازکنی و ماشین آلات مربوط به حوزه تاسیسات بهترین کارشناسان کشور را در بخش تاسیسات داراست.

یکی از معضلاتی که مردم درگیر آن هستند این است که شرکت های خدماتی وظایف خود را درست انجام نداده و برای مشتری هایشان دردسر می سازند. در حوزه چاه، برای مثال حفر چاه را در جای مناسب انجام نمی دهند که همین کار ممکن است پس از مدتی منجر به تخریب چاه، یا آسیب دیدگی و تخلیه چاه تهران شود.

این شرکت سعی می کند با حفر درست چاه در مکان مناسب خود که توسط کارشناسان تعیین می شود بهترین خدمات رسانی را به همشهریان عزیز تهرانی داشته باشد.

علاوه بر لایروبی هم به بهترین شکل برای شما انجام می دهند و حتی اگر چاه نیاز به کف تراشی هم داشته باشد آن را کامل انجام خواهند داد. بعضی از این خدمات کاملا دستی و بعضی به صورت نیمه مکانیکی انجام می پذیرد . بسته به مکان و نوع چاه این یکی از این روش ها انجام می گیرد.

کارکنان خدمات فنی دوستان در انجام این کارها بهترین هستند و کار خود را به دقت انجام داده و هیچ نگرانی برای شما باقی نخواهد گذاشت علاوه بر این قیمت لوله بازکنی این شرکت نسبت به شرکت ها دیگر منصفانه تر بوده به همین دلیل استقبال مردم از خدمات فنی دوستان بسیار زیاد است.

بررسی و تشخیص و نهایتا رفع هرگونه مشکل در زمینه تاسیسات و گرفتگی و ترکیدگی لوله و چاه های اماکن مسکونی و تجاری و … با کادری مجرب و کارازموده در تمام ساعات شبانه روز تنها با یک تماس در کنار شما هستیم.

سایر شعبات فعال ما در سطح تهران: لوله بازکنی سعادت آباد، لوله بازکنی الهیه 

  قرارداد با کلیه ارگانهای دولتی وادارات ومجتمع های بزرگ با بیمه کتبی