لوله بازکنی جنت آباد

بوی فاضلاب در منزل می تواند یک مشکل جدی باشد و باید در اسرع وقت این مشکل را حل کنید تا به آسیب‌های جدی منجر نشود. “فاضلاب” اصطلاحی برای مواد شیمیایی مضر است که محصول جانبی زباله‌های پوسیده شده می‌باشد. گاز فاضلاب می‌تواند شامل هیدروژن سولفید، آمونیاک و متان باشد که به آن‌ها گازهای سپتیک می‌گویند. قرار گرفتن در معرض این گازها می‌تواند باعث سردرد، سرگیجه، از دست دادن حافظه، مسمومیت و آسفیراسیون شود، حتی در مقادیر بزرگ، خطر آتش سوزی یا انفجار نیز وجود دارد. برخی منابع بوی فاضلاب در خانه قابل رفع هستند و می‌توانید آن‌ها را به راحتی در خانه انجام دهید. با این حال، اگر شما تخصصی در لوله بازکنی ندارید، در تماس با یک شرکت لوله بازکنی تهران دریغ نکنید. همکاران ما در لوله بازکنی و تخلیه چاه جنت آباد با استفاده از نیروهای مجرب و کارآزموده، همچنین دستگاه‌ها و تجهیزات بسیار مدرن یکی از بی‌نظیرترین خدمات را در اختیار مشتریان قرار می‌دهند.

علت بوی فاضلاب

برای آنکه بتوانیم بوی بد چاه فاضلاب را مهار کنیم ابتدا لازم است بدانیم دلایل انتشار این بو در ساختمان یا محیط بیرون آن چیست؟ از عمده دلایل بوی بد فاضلاب می توان به موارد ذیل اشاره کرد.

گرفتگی در لوله‌های فاضلاب

گاهی اوقات آشغال و زباله‌ها به تدریج در لوله‌ها جمع می‌شوند و خروجی لوله را مسدود می‌کنند. با گذشت زمان، این انسدادها می‌توانند منجر به ریزش فاضلاب در زیر زمین یا زهکشی حمام منزل شوند. در نتیجه از به دام افتادن گاز جلوگیری خواهند کرد و باعث نفوذ گاز به بیرون از لوله خواهند شد.

نفوذ ریشه‌های درختان به داخل لوله فاضلاب

گاهی درختان یا درختچه‌ها ممکن است برای دستیابی به رطوبت، ریشه‌های خود را در اعماق زمین بفرستند. در نتیجه کوچکترین ترک یا نشتی در لوله‌های زیر زمینی می‌تواند موجب نفوذ ریشه درختان در داخل لوله‌ها شود. بعضی اوقات، این ریشه‌های قوی می‌توانند خطوط فاضلاب را شکسته و باعث نشت فاضلاب شوند. هنگامی که ریشه درختان وارد لوله‌ها شدند به سرعت رشد می‌کنند و مانع عبور جریان آب شده و لوله‌ها مسدود می‌گردند. در موارد شدید، ریشه‌ها می توانند باعث ایجاد انسداد در خطوط اصلی شوند و به شکستن فاضلاب منجر شوند. حذف ریشه درختان از لوله‌ها می‌تواند کار پیچیده‌ای باشد و نیاز به خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه جنت آباد باشد.

خطوط فاضلاب شکسته یا متلاشی شده

اگر در خانه یا محله قدیمی‌تری زندگی می‌کنید انتشار بوی فاضلاب می‌تواند نتیجه خطوط فاضلاب ترک خورده، شکسته و فروپاشیده باشد. در نتیجه لازم و ضروری است که نشتی‌ها را در خط گاز سوختی، لوله‌های دستشویی و لوازم، کنترل و چک کنید.

سطح پایین آب

گاهی اوقات سطح آب دستشویی (اب داخل شترگلو) پایین می‌رود در نتیجه گاز‌ها به سطح می‌آیند و بوی فاضلاب در خانه پخش می‌شود. در واقع سطح آب دستشویی مانعی است که گاز‌ها را در داخل کاسه حفظ می‌کند و مانع از انتشار آن‌ها در بیرون از لوله می‌شود. در این راستا، مهم است که سطح آب را حفظ کنید و از خشک شدن دستشویی جلوگیری کنید.

جاری شدن سیل

افزایش آب در اثر سیل می‌تواند فاضلاب‌ها را از طریق لوله‌های زهکشی به داخل منزل سرازیر کند. در شرایطی مانند این، اولین اقدام شما تماس با شرکت لوله بازکنی شهرک غرب است. آنها می‌توانند وضعیت را ارزیابی کرده و مشخص کنند که آیا این مسئله از ریشه درختان نشئت می‌گیرد یا سیستم فاضلاب شهری مشکل دارد.

شرکت لوله بازکنی دوستان

وقتی در وضعیت اضطراری قرار گرفتید، با تیمی کار کنید که به آنها اعتماد کنید. پس هر زمان به لوله بازکنی، تخلیه چاه تهران نیاز داشتید به سرعت با خدمات فنی دوستان تماس بگیرید تا در سریع‌ترین زمان ممکن کارهای شما را با بهترین قیمت انجام دهند. علاوه بر این خدمات تخلیه چاه هم توسط ماشین آلات مجهز شرکت به سرعت انجام می‌پذیرد، تخلیه به صورت کامل انجام شده و تا مدت طولانی به تخلیه چاه نیازی نخواهید داشت.

مطالب مرتبط