لوله بازکنی مجیدیه

لوله بازکنی مجیدیه

لوله بازکنی مجیدیه شمالی و لوله بازکنی مجیدیه جنوبی کلیه خدمات لوله بازکنی را به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی، فقط با یک تماس انجام می دهد. کلیه سرویسکاران لوله بازکنی در محدوده مجیدیه موظف هستند رفع گرفتگی لوله ها را بدون کثیف کاری با بهترین و ارزان ترین روش ممکن انجام دهند تا کارفرما متحمل هزینه اضافی نشود.

خدمات لوله بازکنی مجیدیه

 • رفع گرفتگی لوله با فنر لوله بازکنی
 • رفع گرفتگی توالت فرنگی
 • رفع گرفتگی لوله حمام
 • رفع گرفتگی لوله سینک
 • رفع بوی بد فاضلاب
 • تشخیص حل نشتی لوله
 • رفع نم و رطوبت
 • نصب توالت فرنگی
 • تبدیل توالت سنتی به فرنگی
 • تعویض کاسه توالت
 • تخلیه چاه تهران

دلایل گرفتگی لوله در مجیدیه

لوله بازکنی مجیدیه باپشتیبانی چندماهه

 • افتادن اجسام خارجی در لوله تخلیه
 • رسوب گرفتگی لوله
 • گرفتگی لوله سینک با چربی، پسماند مواد غذایی
 • گرفتگی لوله سینک با چای و تفاله قهوه
 • گرفتگی لوله توالت با نوار بهداشتی، دستمال کاغذی
 • گرفتگی لوله تخلیه حمام با صابون، مو و پرز فرش

تجهیزات مورد استفاده برای رفع گرفتگی لوله ها

 • فنر لوله بازکنی دستی
 • فنر لوله بازکنی برقی
 • چنگک لوله بازکنی
 • دستگاه پمپ تراکم هوا
 • دستگاه واترجت

چرا توالت فرنگی تخلیه نمی کند

لوله بازکنی مجیدیه ارزان

یکی از عمده تماس هایی که با لوله بازکنی مجیدیه شمالی و لوله بازکنی مجیدیه جنوبی گرفته می شود سوال در مورد دلایل عدم تخلیه توالت فرنگی است. بسیاری از همشهریان با مشکل عدم تخلیه توالت فرنگی و عدم سیفون آن مواجه می شوند در حالیکه اظهار می کنند لوله توالت فرنگی هیچگونه گرفتگی ندارد. در این مقاله قصد داریم دلایل محتلف عدم تخملیه آب و فضولات از توالت فرنگی را مورد بررسی قرار دهیم.

یکی از ناخوشایندترین مشکلات لوله کشی، توالتی است که تا آخر آن را تخلیه نمی کند. نه تنها بسیار ناخوشایند است، بلکه یک خطر بهداشتی نیز ایجاد می کند. وقتی توالت به طور کامل تخلیه نمی شود، دلایل مختلفی می تواند وجود داشته باشد. با بررسی مخزن توالت شروع کنید. اگر مخزن توالت تا آخر پر نشد، باید دلیل آن را بیابید و آن مشکل را برطرف کنید. اگر مخزن به درستی پر می شود، ممکن است گرفتگی داشته باشید یا ممکن است مشکلات دیگری در کار باشد.

یکی دیگر از موارد آسان برای بررسی، زنجیر و دسته توالت است. اگر وقتی آن را فشار می‌دهید، دسته کاری انجام نمی‌دهد. به عبارت دیگر، اگر آزادانه تاب بخورد، این نشانه‌ای است که در خود دسته یا زنجیره‌ای که آن را به فلپر وصل می‌کند مشکل دارد. داخل مخزن توالت را بررسی کنید و اگر متوجه شدید که زنجیر یا دسته آن شکسته است، آنها را تعویض کنید تا توالت شما دوباره راه اندازی شود. ممکن است به خدمات لوله بازکنی سعادت آباد نیاز داشته باشید.

عدم تخلیه توالت فرنگی به دلیل گرفتگی لوله توالت

گرفتگی شایع ترین دلیل برای سیفون نشدن توالت است. گرفتگی ها می توانند از نظر شدت متفاوت باشند، از انسداد کامل تا انسداد جزئی. دستمال‌های توالت و سایر موارد می‌توانند در خطوط فاضلاب جمع شوند که می‌تواند منجر به شستشوی آهسته شود که کاسه را کاملاً پاک نمی‌کند.

برای رفع این مشکل از تلمبه دستی لوله بازکنی استفاده کنید. اگر از تلمبه دستی استفاده می کنید، مطمئن شوید که به شکل فلنج است تا به خوبی با کاسه ببندد. چند بار از تلمبه دستی استفاده کنید تا موادی که به طور بالقوه باعث مسدود شدن خطوط فاضلاب می شوند را شل کنید، سپس توالت را بشویید تا ببینید آیا بهتر کار می کند یا خیر. اگر فلاشینگ بهبود یافت، ممکن است لازم باشد یک یا دو بار دیگر از پیستون استفاده کنید تا انسداد را کاملاً پاک کنید.

در صورت استفاده از آوگور توالت، دستورالعمل های سازنده را برای استفاده دنبال کنید، سپس شستشو دهید تا ببینید آیا وضعیت بهبود یافته است یا خیر.

اگر نه تلمبه دستی دارید و نه فندق، می توانید آب گرم را نیز امتحان کنید. گاهی اوقات این برای رفع انسداد خفیف کافی است. با این حال، هرگز از آب جوش استفاده نکنید زیرا ممکن است به توالت یا درزگیر آن آسیب برساند.

اگر هیچ یک از روش های بالا جواب نداد، ممکن است گرفتگی نداشته باشید. در زیر، برخی از مسائل دیگر را که می‌تواند باعث ایجاد مشکل توالت شود، پیدا خواهید کرد.

رفع گرفتگی لوله در مجیدیه فوری

فلپر توالت فرنگی را بررسی کنید

فلپرها در پایین مخزن توالت هستند. هنگام بسته شدن باید محکم ببندند. اگر کاملاً آب بندی نشوند، می تواند بر نحوه شستشوی توالت شما تأثیر بگذارد. درب مخزن را بردارید و فلپر را بررسی کنید تا ببینید آیا به درستی آب بندی شده است یا خیر. یکی از راه های بررسی این است که به توالتی که اغلب کار می کند گوش دهید. این نشانه تخلیه آب از مخزن است حتی زمانی که فلپر باید بسته شود. اگر مشکلی را مشاهده کردید، باید یک فلپر جدید را در یک فروشگاه سخت افزار محلی انتخاب کنید و دستورالعمل های آن را برای نصب دنبال کنید. پیشنهاد می کنیم اگر ساکن پیروزی تهران هستید، از خدمات لوله بازکنی پیروزی استفاده کنید.

سوراخ های ورودی را بررسی کنید

وقتی توالت را می‌شویید، آب از طریق سوراخ‌های ورودی کوچک در زیر لبه کاسه توالت از مخزن خارج می‌شود. اگر اینها مسدود شده باشند، آب به آرامی به داخل کاسه توالت تخلیه می شود و در نتیجه شستشوی آهسته باعث می شود که کاسه پاک نشود. برای تعیین مسدود بودن سوراخ های ورودی به دنبال این علائم باشید:

 • مخزن شما در هنگام شستشو به آرامی تخلیه می شود.
 • آب به جای اینکه در جهت مورب باشد، مستقیماً از لبه به پایین به داخل کاسه جریان می یابد.
 • هنگام شستشو، می توانید مناطقی را در کاسه ببینید که در آن آب اصلاً در آن جریان ندارد.

هر یک از این علائم می تواند جت های مسدود شده را نشان دهد. از یک اسکرابر، برس یا خلال دندان برای تمیز کردن تجمع مواد معدنی از جت ها استفاده کنید تا آب دوباره جریان یابد.

لوله سرریز را بررسی کنید

لوله سرریز لوله ای است که در مرکز مخزن توالت شما قرار دارد. در صورتی که مخزن بیش از حد پر شود، به منظور تخلیه آب اضافی به داخل کاسه توالت است. با گذشت زمان، لوله سرریز می تواند ترک هایی ایجاد کند که می تواند باعث شود تا مخزن دائماً آب را به داخل کاسه تخلیه کند. این باعث کاهش سطح آب در مخزن می شود که منجر به شستشوی کند و کند می شود. اگر در لوله سرریز شکاف دیدید، آن را تعویض کنید.

مجموعه دریچه پر را بررسی کنید

اگر توالت شما به طور کامل تخلیه نمی شود، مشکل می تواند دریچه پرکننده باشد. با بررسی شناور شیر پرکننده شروع کنید. بسته به سبک شیر، این می تواند یک توپ در انتهای یک میله فلزی باشد، یا می تواند یک شناور دایره ای باشد که در اطراف خود شیر پرکننده قرار می گیرد. شناور به گونه ای طراحی شده است که دریچه پر را هنگامی که آب به سطح معینی در مخزن می رسد، ببندد. اگر شناور به درستی تنظیم نشده باشد یا اگر گیر کرده باشد، با بالا رفتن سطح آب بالا نمی رود، که می تواند منجر به پر شدن مخزن و شستشوی ضعیف شود. یکی دیگر از شعب شبانه روزی ما لوله بازکنی بلوار فردوس است.

در صورتی که خود شیر پرکننده مسدود شده باشد، کم پر شدن نیز ممکن است رخ دهد. برای بررسی این موضوع، توالت را بشویید تا آب از مخزن خارج شود، سپس شیر پرکننده را تماشا کنید تا ببینید آیا آب همانطور که باید از آن جاری می شود یا خیر.

 

 

مطالب مرتبط

لوله بازکنی المپپیک
مقاله

لوله بازکنی دهکده المپیک

خدمات لوله بازکنی دهکده المپیک ارائه خدمات به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی بازدید و مشاوره رایگان بصورت شبانه روزی تشخیص ترکیدگی و محل

ادامه مطلب »
لوله بازکنی میرداماد
مقاله

لوله بازکنی میرداماد

برای درخواست خدمات لوله بازکنی میرداماد، می ‌توانید به صورت شبانه روزی با چاه بازکن منطقه میرداماد تماس بگیرید تا سرویس کار به صورت فوری

ادامه مطلب »