لوله بازکنی پیروزی

لوله بازکنی پیروزی

اگر در محدوده پیروزی ساکن هستید و برای رفع گرفتگی لوله های ساختمان خود به دنبال شرکت لوله بازکنی هستید، می توانید با شماره تماس شعبه لوله بازکنی پیروزی تماس بگیرید. از ویژگی های بارز این شعبه این است که به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی آماده ارائه خدمات می باشد. این شعبه با بهره گیری از تجهیزات لوله بازکنی، انواع گرفتگی های لوله، دراوردن اشیا از لوله و مشکلاتی از این قبیل را رفع کند. 

لوله بازکنی فوری در پیروزی تهران

حتماً شما هم موافق هستید که اولویت تماس با شرکت های لوله بازکنی پیروزی یا شرکت های تخلیه چاه این است که بلافاصله و زیر نیم ساعت در محل حاضر باشند تا از انتشار آلودگی و مختل شدن امور عادی زندگی جلوگیری شود. به همین دلیل است که در این شعبه کلیه سرویسکاران به موتور سیکلت مجهز هستند تا حتی در ساعات اوج ترافیک نیز بتوانند به موقع در آدرس مورد نظر حضور داشته باشند.

خدمات لوله بازکنی پیروزی

 • رفع گرفتگی انواع لوله 
 • رفع گرفتگی لوله با مواد سخت
 • تعویض کاسه توالت سنتی و فرنگی
 • تبدیل توالت سنتی به فرنگی و بالعکس
 • درآوردن اشیا از لوله 
 • رفع گرفتگی لوله با فنر لوله بازکنی 
 • رفع نم و رطوبت
 • رفع بوی بد توالت
 • تشخیص محل ترکیدگی و نشتی لوله

لوله بازکنی تضمینی در پیروزی تهران

این مهم است که شرکت های خدماتی بتوانند خدمات خود را تضمین کنند و در این میان شرکت خدمات فنی دوستان، کلیه خدمات خود را به صورت ۱۰۰% تضمینی انجام می دهد و پس از اتمام کار، لوله گرفته شده را با حجم زیادی از آب تست می کند و از رفع کامل گرفتگی لوله ها مطمئن می شود. لوله بازکنی تهرانپارس نیز خدمات خود را به صورت تضمینی انجام می دهد.

مراحل رفع گرفتگی لوله در پیروزی با فنر لوله بازکنی

اگر در منطقه پیروزی تهران زندگی می کنید و با مشکل گرفتگی لوله توالت یا حمام مواجه شدید، برای استفاده از خدمات این شرکت کافیست با شماره این شعبه تماس بگیرید. در کمتر از ۲۰ دقیقه سرویسکاران در محل حاضر خواهند بود. طی این چند مرحله وقت چندانی از شما نمی گیرد:

 1. تماس با شماره لوله بازکنی در پیروزی
 2. ثبت آدرس و درخواست اعزام سرویسکار لوله بازکنی
 3. اعزام نزدیک ترین اکیپ مستقر در پیروزی تهران
 4. بررسی شرایط و محل گرفتگی لوله
 5. انتخاب فنر و سرفنر مناسب برای رفع گرفنتگی لوله
 6. امتحان لوله باز شده با حجم زیادی از آب و تحویل به کارفرما.

لوله بازکنی شبانه روزی در پیروزی

نیاز به گفتن نیست که گرفتگی لوله، نشتی یا ترکیدگی لوله در هر ساعت از شبانه روز ممکن است رخ دهد و نمی توان رفع گرفتگی یا رفع نشتی را حتی به ساعتی بعد موکول کرد. 

به همین دلیل ما در سراسر تهران چندین تیم لوله بازکنی شیفت شب را مستقر کرده ایم تا در هرساعتی که تماس گرفته شود، فوری در محل حاضر شوند. همه سرویسکاران ما توجیه هستند که تعلل در رفع گرفتگی لوله می تواند منجر به انتشار آلودگی و ایجاد مشکلات بهداشتی شود. 

چقدر تا رسیدن لوله بازکن پیروزی طول می کشد؟

با وجود ترافیک و شلوغی شهر تهران به خصوص در محدوده پیروزی، کلیه سرویسکاران به موتورسیکلت مجهز می باشند. به همین دلیل ما تضمین می کنیم که در ساعات عادی در کمتر از ۲۰ دقیقه و در ساعات اوج ترافیک در کمتر از نیم ساعت در محل حاضر می شوند.

 

بهترین مکان برای نصب توالت فرنگی کجاست

به نظر شما مکان نصب توالت فرنگی باید ویژگی‌های خاصی داشته باشد؟ آیا در هر مکانی می‌توان توالت فرنگی نصب کرد؟ سرویس بهداشتی یک از بخش‌های مهم و حیاتی در هر ساختمانی به حساب می‌آید و باید در مکان مناسبی قرار گیرد تا بهترین عملکرد را داشته باشد و ساکنین ساختمان نیز دچار مشکلی در این زمینه نباشند. امروزه توالت فرنگی در اکثر منازل، رستوران‌‌ها ، مراکز تجاری و غیره جای خود را پیدا کرده و مورد استقبال قرار گرفته و اکثر مردم ترجیح می‌دهند در کنار توالت ایرانی از توالت فرنگی نیز استفاده کنند. یا اینکه به جای توالت ایرانی، توالت فرنگی را ترجیح می‌دهند. در این مقاله می‌خواهیم در خصوص بهترین مکان نصب توالت فرنگی مطالبی را ارائه دهیم تا در صورت نیاز با آگاهی به این مسئله این کار را انجام دهید لطفا با ما همراه باشید.

عوامل تاثیرگذار بر انتخاب محل نصب توالت فرنگی

برای اینکه بهترین مکان نصب توالت فرنگی انتخاب کنید لازم است عوامل تاثیرگذار بر انتخاب مکان مناسب را مد نظر داشته باشید تا با آگاهی بیشتر این کار را انجام دهید و بعدا دچار مشکل نشوید. توالت فرنگی در انواع متنوع ساخته و عرضه می‌شود و شما باید شکل ظاهری، اندازه ، ارتفاع و نحوه نصب آن را در نظر داشته باشید.
مهم‌ترین عامل در انتخاب مکان نصب توالت فرنگی مسئله‌ی فضای مورد نیاز است. اگر مکانی که در ساختمان برای سرویس بهداشتی در نظر گرفته شده فضای کافی را داشته باشد بدون شک توالت فرنگی در همان محل نصب می‌شود ولی اگر در داخل ساختمان توالت مکان کافی وجود نداشته باشد، مثلا اگر توالت ایرانی داریم و درکنار آن می‌خواهیم توالت فرنگی نیز نصب کنیم باید حتما فضای کافی وجود داشته باشد و لوله خروجی نیز تعبیه شده باشد اگر به هر دلیلی نتوان داخل ساختمان توالت، توالت فرنگی را نصب کرد مجبورید توالت فرنگی خود را در حمام نصب کنید. ممکن است به خدمات لوله بازکنی ستارخان نیاز داشته باشید. 

ویژگی های محل نصب توالت فرنگی

به طور کلی اگر بخواهیم بگوییم که محل نصب توالت فرنگی باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد باید موارد زیر را در نظر داشته باشیم:

 • تعبیه لوله خروجی یا همان تخلیه برای توالت فرنگی
 • وجود فاصله مناسب بین توالت فرنگی با شیر ورودی آب
 • وجود فضای کافی برای نصب وسایل جانبی توالت فرنگی
 • توجه به مدل توالت فرنگی ( این مورد نیز بسیار اهمیت دارد چرا که برخی از انواع توالت فرنگی جای کمتری لازم دارد برخی بیش‌تر و نحوه نصب هر کدام می‌تواند متفاوت باشد.)
 • اگر توالت از نوع توکار است استحکام دیوار پشت آن باید مورد سنجش قرار بگیرد.
 • اگر فلاش تانک بر روی دیوار نصب می‌شود باید فضای کافی برای آن نیز در نظر گرفته شود.
 • اگر از سیستم گرمایش از کف در ساختمان استفاده می‌شود باید توجه داشته باشید که توالت فرنگی بر روی مدارها و کابل سیستم گرمایش از کف تعبیه نشود.
لوله بازکنی در محدوده پیروزی با توجه به موارد بالا و توجه به این نکته که سرویس بهداشتی مکان آلوده‌ای است. برای حفظ سلامت خود و خانواده‌تان باید محل مورد نظر را طوری انتخاب کنید که در آینده دچار مشکل نشوید. بهترین مکان نصب توالت فرنگی بدون شک داخل ساختمان سرویس بهداشتی است که اوصولاً در بخشی از خانه قرار می‌گیرد که ارتباط کمتری با پذیرایی و محل استراحت یا آشپزخانه داشته باشد. ولی اگر شرایط شما یا فضای داخل سرویس بهداشتی این اجازه را به شما نمی‌دهد که توالت فرنگی را در آن جا نصب کنید، مکان دومی که می‌توانید در نظر بگیرید فضای حمام است. البته نصب توالت فرنگی در حمام مشکلات خودش را دارد ولی در برخی شرایط چاره‌ای جز اینکار ندارید. لوله بازکنی افسریه نیز یکی از شعب فعال ما است که می توانید در هر ساعت از شبانه روز تماس بگیرید.

مشکلات نصب توالت فرنگی در حمام

لوله بازکنی پیروزی شبانه روزی اگر به دلایل مختلفی همچون کمبود فضای داخل سرویس بهداشتی ، نبودن امکان نصب در سرویس بهداشتی مثل تعبیه نشدن لوله خروجی یا حتی سلیقه شخصی افراد مجبور باشید که توالت فرنگی را داخل حمام نصب کنید باید از مشکلات پیش‌رو نیز آگاه باشید.
 • شاید ساده‌ترین موردی که به ذهن هر شخصی می‌رسد این است که در زمانی که یکی از افراد داخل حمام است دیگر فرد دیگری نمی‌تواند از توالت فرنگی استفاده کند.
 • مشکل دیگر این است که فضای حمام همواره دارای رطوبت است و اگر فاصله دوش حمام با توالت فرنگی کم باشد مطمئنا توالت فرنگی اکثر اوقات خیس و لکدار خواهد شد و اگر به این موارد حساس باشید اذیت می‌شوید. به خاطر محیط مرطوب حمام امکان استفاده از دستمال توالت سخت یا غیر ممکن است.
 • اگر به دلایل مختلف توالت فرنگی دچار گرفتگی شود ممکن است رفع گرفتگی آن در حمام شما را دچار مشکلات بیش‌تری کند و بوی فاضلاب نیز ساکنین خانه را آزار دهد.
 • از آنجایی که محیط توالت فرنگی آلودگی‌های خود را دارد باید همواره برای نظافت آن وقت بگذارید.
 • به دلیل اینکه سلامت شما بسیار با اهمیت است و مدت زمانی که در حمام هستید اوصولاً زیاد است و محیط حمام هم یک محیط بسته است استفاده از توالت فرنگی در حمام ممکن است برای سلامت شما مضرر باشد و در دراز مدت دچار مشکل شوید.
 • از آنجایی که حشرات موذی همچون سوسک رطوبت را دوست دارند و همواره در محیط آلوده امکان تکثیر بیشتری پیدا می‌کنند، با فراهم شدن این دو مورد اگر سیفون توالت فرنگی که مانع ورود سوسک به محیط منزل است، دچار مشکل شود منتظر حضور سوسک در حمام و سپس منزل خود باشید.
 • با توجه به نکات بالا اگر همچنان چاره‌ای به جز استفاده از محیط حمام برای نصب توالت فرنگی ندارید حتما در رعایت نظافت و خشک نگه‌داشتن محیط حمام بکوشید و توالت فرنگی را با فاصله زیاد از دوش حمام نصب کنید. قبل از ادامه مقاله، شما را به مطالعه مقاله لوله بازکنی سعادت آباد توصیه می کنیم.

انتخاب مکان مناسب برای نصب توالت فرنگی

لوله بازکنی پیروزی فوری با در نظر گرفتن تمام مطالب قبلی می‌توان متوجه شد که بهترین مکان نصب توالت فرنگی محیط سرویس بهداشتی یا همان توالت است. ولی اگر امکانش نباشد باید در حمام نصب شود. سخن پایانی در این مقاله سعی کردیم تا در خصوص بهترین مکان نصب توالت فرنگی مطالبی را خدمت شما ارائه کنیم تا با توجه به موقعیت ساختمان خود با آگاهی بیشتر مکان مناسب را انتخاب کنید. اگر بخواهیم به صورت کلی بهترین مکان را پیشنهاد دهیم، بهترین مکان سرویس بهداشتی است چرا که از لحاظ رعایت بهداشت و حفظ سلامتی و آسایش شما پتانسیل بالاتری دارد. پاسخ به سوالات متداول

خدمات خود در لوله بازکنی پیروزی را چگونه تضمین می کنید؟

کلیه پرسنل و سرویسکاران ما موظف هستند تا برطرف شدن و رفع کامل گرفتگی لوله فاضلاب کار را ادامه دهند و در نهایت لوله باز شده را با حجم زیادی از آب امتحان کنند و تحویل مشتری دهند.

رفع گرفتگی لوله فاضلاب، کثیف کاری دارد؟

از آنجاییکه برای رفع گرفتگی لوله از فنر برقی لوله بازکنی استفاده می شود و سرویسکاران این شعبه تجربه کافی در استفاده از فنر لوله بازکنی را دارند، عملیات لوله بازکنی پیروزی بدون کثیف کاری و در برخی موارد با حداقل کثیف کاری انجام می شود.

برای دریافت خدمات لوله بازکنی در پیروزی با چه شماره ای باید تماس گرفته شود؟

برای دریافت خدمات این شعبه می توانید با شماره ۶۶۸۹۸۰۲۰ یا شماره مدیریت مجموعه تماس بگیرید.

۸ پاسخ

 1. اگر از فنر لوله بازکنی برای رفع گرفتگی لوله سینک استفاده کنم، همزمان رسوب گیری و جرم زدایی از لوله ها هم انجام میشه؟

  1. سلام آقای حسنلو
   بله یکی از مزایای رفع گرفتگی لوله به وسیله فنر لوله بازکنی این است که همزمان با رفع گرفتگی لوله ها، به وسیله انواع سرفنر، رسوب گیری و جرم زدایی انجام می شود.

 2. سلام
  خیلی تشکر می کنم از مقاله خوبی که در مورد توالت فرنگی و محل نصب آن نوشتید. به نکات خوبی در این زمینه اشاره کردین. اتفاقا من برای نصب هم به شماره لوله بازکنی پیروزی زنگ زدم و نفری که فرستادین، خیلی مسلط و باتجربه بود.

  1. سلام دوست عزیز
   خوشحال هستم که از مطالب نوشته شده در این صفحه راضی هستید. ما همه سعی خودمون رو می کنیم تا در زمینه لوله و فاضلاب و مسائل مربوط به لوله کشی ساختمانلوله کشی فاضلاب و اتصال به اگو شهری مطالب مفید و موردنیاز مردم را بنویسیم. از اینکه از خدمات لوله بازکنی پیروزی هم راضی هستید، تشکر می کنم.

 3. سلام
  لوله تخلیه پارکینگ خونه ما گرفته و خودم از فنر لوله بازکنی دستی استفاده کردم ولی مشکل حل نشده و گرفتگی همچنان پابرجاست. با چه روشی می تونم گرفتگی لوله رو رفع کنم؟

  1. سلام دوست عزیز
   معمولا فنر لوله بازکنی بهترین گزینه برای رفع گرفتگی لوله ها است. ولی اگر گرفتگی لوله پارکینگ خانه شما با فنر لوله بازکنی دستی برطرف نشده است، یعنی نوع گرفتگی لوله با مواد سخت هست و نیاز به قدرت بیشتری برای رفع گرفتگی لوله هست. من گزینه های دیگر را به شما پیشنهاد نمی کنم و توصیه می کنم اگر ساکن محدوده پیروزی تهران هستید، با لوله بازکنی پیروزی تماس بگیرید تا با توجه به سختی گرفتگی لوله، نسبت به رفع گرفتگی لوله اقدام کنند.

  1. سلام دوست عزیز
   به این نکته توجه داشته باشید که ممکن است رفع گرفتگی لوله با فنر موفقیت آمیز نباشد. به این جهت که گاهی نوعی گرفتگی لوله و محل گرفتگی لوله به گونه ای است که باید با روش های دیگری از جمله استفاده از پمپ تراکم هوا استفاده شود. حتی در برخی موارد از ترکیب این دو دستگاه در کنار مایع و محلولی که گرفتگی را شل و شکننده کند، استفاده می شود تا عملیات رفع گرفتگی لوله ها نتیجه بخش باشد. اما تشخیص روش رفع گرفتگی لوله به عهده سرویسکار است و در لوله بازکنی پیروزی ما از روش های مناسب تا زمان رفع کامل گرفتگی لوله استفاده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب مرتبط

لوله بازکنی سعادت آباد
مقاله

لوله بازکنی سعادت آباد

خدمات لوله بازکنی سعادت آباد ارائه خدمات به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی بازدید و مشاوره رایگان بصورت شبانه روزی تشخیص ترکیدگی و محل

ادامه مطلب »
لوله بازکنی الهیه
مقاله

لوله بازکنی الهیه

خدمات لوله بازکنی الهیه ارائه خدمات به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی بازدید و مشاوره رایگان بصورت شبانه روزی تشخیص ترکیدگی و محل نشتی

ادامه مطلب »
لوله بازکنی المپپیک
مقاله

لوله بازکنی دهکده المپیک

خدمات لوله بازکنی دهکده المپیک ارائه خدمات به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی بازدید و مشاوره رایگان بصورت شبانه روزی تشخیص ترکیدگی و محل

ادامه مطلب »