لوله بازکنی سعادت آباد

لوله بازکنی سعادت آباد

خدمات لوله بازکنی سعادت آباد

 • ارائه خدمات به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی
 • بازدید و مشاوره رایگان بصورت شبانه روزی
 • تشخیص ترکیدگی و محل نشتی لوله
 • انجام لوله کشی سرد و گرم و لوله کشی پکیج
 • رفع بوی بد فاضلاب و توالت
 • رفع نم حمام، آشپزخانه و توالت
 • تعویض کاسه توالت ایرانی و فرنگی
 • نصب توالت فرنگی
 • رفع گرفتگی انواع لوله
 • تشخیص نم و رطوبت بدون خرابی
 • لوله بازکنی تهران

لوله بازکنی منطقه سعادت آباد

یکی از دلایل یکه موجب شده لوله بازکنی سعادت آباد با سرعت بیشتری انجام شود و بتوانیم به صورت فوری خدمات لوله بازکنی در منطقه سعادت آباد را ارائه دهیم، دسترسی اسان به این محدوده است که از شرق به بزرگراه چمران و از جنوب به شهرک غرب و از شمال به کوی فراز راه دارد.

ما در این شعبه سرویسکاران خود را در خیابان های ۲۴ متری، علامه، سرو و بلوار پاکنژاد و بلوار فرحزادی مستقر کرده ایم و به محض تماس با شماره لوله بازکنی سعادت آباد، نزدیک ترین تیم به محل اعزام می شود و در کمتر از نیم ساعت مشکل گرفتگی لوله توسط فنر لوله بازکنی برطرف می شود.

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه
/

رفع گرفتگی لوله در سعادت آباد

دلیل عمده تماس هایی که با این شعبه گرفته می شود، مربوط به مشکل گرفتگی لوله فاضلاب است که باید خیلی زود برطرف شود. ما پیشنهاد می کنیم ابتدا دلایل گرفتگی لوله فاضلاب را بشناسید تا ضمن جلوگیری و پیشگیری از وقوع آن، به هنگام گرفتگی لوله نیز بدانید که به چه وسیله ای می توانید آن را برطرف کنید.

دلایل گرفتگی لوله فاضلاب

 • مو
 • پرز فرش
 • دستمال کاغذی و نوار بهداشتی
 • پسماند مواد غذایی
 • چربی و تفاله چای و قهوه
 • رسوب مواد معدنی در لوله ها
 • سیمان، گچ و دوغاب
 • اشکال در نصب سیفون
 • عدم شیب بندی اصولی لوله فاضلاب

هر یک از این گرفتگی ها به وسیله تجهیزات لوله بازکنی قابل برطرف شدن هست. البته که همواره بنا به نوع و شدت گرفتگی لوله، راه حل رفع گرفتگی لوله در سعادت آباد انتخاب می شود. اگر گرفتگی سطحی باشد، می توان آن را به وسیله محلول های خانگی لوله بازکنی برطرف کرد. در غیر این صورت استفاده از فنر لوله بازکنی دستی و برقی بهترین گزینه هستند. در این میان اگر به خدمات لوله بازکنی پیروزی نیاز داشته باشید، می توانید با ما تماس بگیرید.

عمدتاً گرفتگی لوله در محل های زیر اتفاق می افتد.

 • گرفتگی لوله آشپزخانه
 • گرفتگی لوله تخلیه حمام
 • گرفتگی لوله توالت

که برای رفع هر یک از این گرفتگی های لوله در سعادت آباد، در کمترین زمان ممکن و بدون کثیف کاری، آماده ارائه خدمات لوله بازکنی هستیم.

ویژگی های لوله بازکنی در سعادت اباد

Play Video about لوله بازکنی تهران
 • ارائه خدمات لوله بازکنی سعادت اباد به صورت شبانه روزی
 • قیمت مناسب
 • رفع گرفتگی لوله بدون کثیف کاری
 • اعزام فوری سرویسکار
 • اعزام سرویسکار حتی در ایام تعطیل

در ادامه، قصد داریم در میان انواع لوله های مورد استفاده در سیستم لوله کشی سیالات مختلف، به معرفی انواع لوله گالوانیزه و کاربرد هریک از آنها خواهیم پرداخت.

قیمت لوله بازکنی در سعادت آباد

هزینه و قیمت چاه بازکنی در سعادت آباد نیز همچون سایر مناطق به چند فاکتور اصلی بستگی دارد که فارغ از محدوده یا منطقه قرارگیری ساختمان، برای تعیین قیمت لوله بازکنی باید به این چند عامل توجه شود.

 • طول فنر مورد استفاده برای رفع گرفتگی لوله
 • نوع دستگاه مورد استفاده 
 • محل قرارگیری لوله
 • تعداد گرفتگی لوله
 • محل گرفتگی لوله 
 • مدت زمان صرف شده برای لوله بازکنی در سعادت آباد

البته برخی افراد سودجو از موقعیت ساختمان ها و وضعیت اقتصادی ساکنین سوء استفاده کرده و قیمت هایی بیشتر از نرخ مصوب یا نرخ عرف طلب می کنند که در این صورت شما می توانید از آنها فاکتور بگیرید.

لوله گالوانیزه چیست؟

لوله بازکنی در سعادت اباد

لوله گالوانیزه که به آن لوله آهنی سفید هم گفته می شود، از جنس فولاد نرم بوده و با فلز روی آبکاری شده است ( به پوشاندن سطح لوله های گالوانیزه فولادی با فلز روی گالوانیزاسیون می گویند. ).
دو سر لوله های گالوانیزه بعد از اینکه آبکاری شدند، رزوه می شوند. دلیل درزدار بودن لوله های گالوانیزه، این است که به هنگام تولید لوله، ورق آهنی را به شکل لوله در می آورند و محل اتصال دو لبه ورقه آهنی را به وسیله جوش، به یکدیگر متصل می کنند. محل اتصال و محل جوشکاری به صورت درز درمی آید. ممکن است به خدمات لوله بازکنی افسریه نیاز داشته باشید.
یکی از دلایل محبوبیت لوله های گالوانیزه، مقاومت بالا در برابر خوردگی و زنگ زدگی است. همین امر سبب شده است در صنعت از لوله های گالوانیزه، استفاده بیشتری شود.

انواع لوله گالوانیزه

یکی از معیارهای دسته بندی لوله های گالوانیزه، روش تولید آنها است که در دو دسته ی سرد و گرم قرار می گیرند. اما اگر معیار وزن را در نظر بگیریم، لوله ها به سه دسته سبک، متوسط و سنگین دسته بندی می شوند.

لوله های گالوانیزه سرد و گرم

همانطور که توضیح داده شد عمده دسته بندی موجود در بازار و در میان اهل صنعت برای لوله های گالوانیزه، دسته بندی سرد و گرم است که به دلیل تفاوت در روش تولید آنها است.
برای تولید لوله گالوانیزه گرم، در داخل وان پر از مذاب روی، لوله ها قرار داده می شوند و سطح لوله ها با روی مذاب به طور کلی پوشانده می شود. در این روش سطح لوله ها براق و صیقلی می باشد.
اما برای تولید لوله گالوانیزه سرد، لوله ها را به جای وان مذاب روی، درون محلول الکترولیت روی قرار می دهند و به روش الکترولیز، سطح لوله از روی پوشانده می شود.

تفاوت لوله گالوانیزه گرم و سرد

در روش تولید لوله گالوانیزه سرد، روش گالوانیزاسیون سرد موجب می شود که روکش لوله به صورت مات باشد. ضخامت روکش روی بر روی لوله گالوانیزه سرد بسیار کمتر از ضخامت روکش روی در لوله گالوانیزه گرم است. به همین دلیل، از لوله گالوانیزه سرد در مصارف خانگی و برای سیستم لوله کشی خانگی استفاده می شود.

از جمله مزایا و برتری های روش تولید لوله گالوانیزه گرم نسبت به سرد، مستحکم بودن، راحتی انجام آن و صرفه اقتصادی آن است. در مقابل در روش گالوانیزاسیون گرم، میزان مصرف روی برای روکش لوله، به نسبت بیشتر است.

لوله گالوانیزه حصار

لوله بازکنی سعادت آباد شبانه روزی

لوله گالوانیزه حصاری را با استفاده از مفتول‌های فلزی که از جنس گالوانیزه گرم یا فولاد ضد زنگ هستند به صورت مشبک می سازند. یکی از راه های محافظت از املاک، انبار، زمین و مزارع مرزبندی و ایجاد مانع به وسیله لوله‌های گالوانیزه حصاری است. همین موارد سبب شده تقاضا برای تولید لوله گالوانیزه حصاری زیاد باشد.

کاربرد لوله های گالوانیزه

همانطور که مشخص است از لوله برای انتقال انواع مختلف سیال استفاده می شود، یکی از عمده کاربردهای لوله گالوانیزه، انتقال آب و گاز، در منازل و گلخانه ها است. در لوله بازکنی شهرک غرب در خصوص دلایل نم و رطوبت خانه صحبت کرده ایم.

یکی دیگر از کاربردهای این نوع لوله، استفاده از آن در سازه های فلزی مانند دکل های مخابراتی، جهت ایمنی و محافظت از کابل های شبکه و برق، پایه فنس، انتقال آب در صنایع کشاورزی حصار کشی مناطق مختلف زمین و در برخی موارد تخلیه فاضلاب اشاره کرد. این لوله ها را می توان به صورت توکار یا روکار استفاده کرد.

یکی از دلایلی که سبب شده است در سیستم لوله کشی آب منازل، از لوله های پلاستیکی به جای لوله های گالوانیزه استفاده شود، این است که معمولاً لوله های گالوانیزه از داخل دچار زنگ زدگی می شوند که باعث می شود لوله پوسته پوسته شود، مشکلاتی از قبیل شکستن لوله و به دنبال آن تغییر مزه آب، مزید بر علت شد تا لوله های پلاستیکی جایگزین لوله های گالوانیزه شود.

 • ساخت انواع ستون
 • ساخت انواع نرده
 • ساخت انواع ریل
 • ساخت انواع داربست
 • ساخت نرده‌های محافظ گلخانه

ویژگی های لوله های گالوانيزه

طول لوله ها گالوانيزه ای که در بازار موجود هستند، شش متر می باشد. بعد از تولید، ابتدا و انتهای لوله ها رزوه می شود برای اتصال لوله ها هم از دنده های پیچی که در ابتدا و انتهای لوله ها است، استفاده می شود که پس از آن نوبت به آب بندی لوله ها می رسد. یکی از نکاتی که برای اتصال لوله های گالوانیزه باید در نظر گرفته شود این است که به هیچ عنوان از روش جوشکاری استفاده نشود. چرا که در این روش، حرارت حاصل از جوشکاری سبب می شود که فلز روی که به عنوان روکش استفاده شده است، از بین برود. از بین رفتن فلز روی با دود سفید، آلودگی و مسمومیت همراه است.

سایر ویژگی های لوله های گالوانیزه:

از نوع لوله های درزدار هستند.
از جنس آهن سفید نورد یا فولاد نرم هستند.
دارای مقاومت کمتری در مقایسه با لوله آهنی هستند.
قطر داخلی لوله های گالوانیزه از ۱٫۲ تا ۶ اینچ و ضخامت آن ها ۲ و ۲٫۵ اینچ است.
معمولاً بیشتر از ۵۰ سال مقاومت و عمر مفید دارند.
همانطور که قبلاً توضیح داده شد در برابر زنگ زدگی و خوردگی مقاومت بالایی دارند.
دارای ساختاری یکدست هستند که باعث می شود استحکام و مقاومت بالایی در برابر ضربات داشته باشند.
به دلیل استفاده از فلز روی به عنوان روکش این نوع از لوله ها، کلیه اسیدهایی که خورنده و از بین برنده فلز روی هستند، باعث تخریب لوله های گالوانیزه می شوند.

قیمت لوله های گالوانیزه

قیمت لوله های گالوانیزه به فاکتورهای زیادی در پروسه بستگی دارد که از عمده فاکتورهای تاثیرگذار، می توان به قیمت لوله خام، قیمت روی، هزینه های کارگاهی و هزینه ساخت اشاره کرد. قیمت لوله خام نیز به دو صورت شاخه ای و وزنی اعلام می شود.

سوالات متداول در لوله بازکنی سعادت آباد

چه مدت زمان تا رسیدن سرویسکار، طول می کشد؟

با توجه به اینکه کلیه سرویسکاران ما در سعادت آباد به موتورسیکلت مجهز هستند، در ساعات اوج ترافیک زیر نیم ساعت و در بقیه ساعات در کمتر از ۲۰ دقیقه به محل می رسند.

آیا رفع گرفتگی لوله در این شعبه، تضمینی هست؟

از آنجاییکه تکنسین های این شعبه باتجربه هستند و از بهترین دستگاه های لوله بازکنی استفاده می کنند، هر نوع گرفتگی لوله ها را رفع کرده و در نهایت لوله باز شده را با حجم زیادی از آب تست می کنند و تحویل مشتری می دهند.

آیا لوله بازکنی با فنر کثیف کاری دارد؟

اگر سرویسکار مسلط به استفاده از دستگاه فنربرقی لوله بازکنی باشد، استفاده از این دستگاه کثیف کاری ندارد.

۱۴ پاسخ

  1. سلام آقا رسول
   این سوالی هست که خیلی از ما پرسیده می شود ولی واقعیت این است که همه انواع لوله ها که برای سیستم لوله کشی مورد استفاده قرار می گیرد، پس از مدتی دچار رسوب می شوند. مثل رسووب و ته نشین شدن مواد غذایی، چربی و رسوب املاح معدنی که حتماً لازم است برای رفع این رسوب ها از محلول های خانگی استفاده کنید تا هم باکتری ها و میکروب ها را از بین ببرید، و هم داخل لوله ها به نوعی رسوب گیری و جرم زدایی شود.

 1. من فکر می کنم اینکه از چه نوع لوله ای برای لوله کشی ساختمان استفاده بشه مهم نیست و این مراقبت های ما از اینکه لوله دچار گرفتگی نشه مهم است.

  1. سلام خانم سحر
   البته که مراقبت از لوله ها و تمیز نگه داشتن آنها، یک مساله مهم است که در پیشگیری از گرفتگی لوله ها بسیار می تواند موثر باشد. وولی این موضوع شما را به اشتباه نیاندازد. چرا که گاهی اوقات هیچ عامل بیرونی موجب گرفتگی لوله نمی شود بلکه جنس لوله، نوع لوله کشی و نوع اتصالات به کار رفته در لوله کشی می تواند نقش بسزایی در گرفتگی لوله ها داشته باشد.

  1. سلام دوست عزیز
   در مورد بوی فاضلاب از ماشین لباسشویی چند احتمال وجود دارد، که بهتر است آنها را بررسی کنید.
   ۱- خراب بودن لاستیک دور ماشین لباسشویی که به مرور زمان و کهنگی، بوی بدی می دهد.
   ۲- ماندن لباس ها داخل ماشین لباسشویی، که باعث می شود بویی شبیه به بوی کپک بدهد.
   ۳- بستن درب ماشین لباسشویی بلافاصله بعد از اتمام کار، بعد از اینکه کار شستشوی لباس ها تمام شد، درب ماشین را دقایقی باز بگذارید تا بوی شوینده ها از ماشین خارج شود.
   ۴- مشترک بودن لوله تخلیه ماشین لباسشویی با لوله فاضلاب آشپزخانه. که پسماند مواد غذایی داخل لوله فاضلاب آشپزخانه، موجب تولید بوی بد در آشپزخانه و داخل ماشین لباسشویی می شود.

 2. سلام خسته نباشید
  من تو میدون کاج یه مغازه نونوایی دارم که فکر می کنم لوله تخلیه مغازه گرفته. مغازه رو نمی تونم ببندم و فقط ساعت ۱۰ شب به بعد مغازه بسته است. شما اون ساعت می تونید سرویسکار اعزام کنید؟

  1. سلام دوست عزیز
   اگر مغازه شما در میدان کاج قرار دارد، نزدیک ترین شعبه به شما، لوله بازکنی سعادت آباد هست که بهتره با شماره های ماین شعبه تماس بگیرید تا خیلی سریع در محل حاضر باشند. البته که خدمات ما در سعادت اباد، شبانه روزی هست و حتی در ایام تعطیل هم می تونید با ما تماس بگیرید.

  1. سلام و وقت بخیر
   به جهت اینکه مشکلات مربوط به لوله و فاضلاب خیلی سریع و اورژانسی باید برطرف شوند، تیم هایی را در محدوده های مختلف تهران مستقر کرده ایم تا به محض تماس مشتری، در کمتر از ۲۰ دقیقه در محل حاضر باشند. شما هم اگر ساکن سعادت آباد هستید، می توانید با شعبه لوله بازکنی سعادت آباد تماس بگیرید تا در آدرس مورد نظر حاضر باشند.

 3. سلام
  من شنیدم که برای رفع نشتی لوله ها می توان از چسب استفاده کرد. میشه راهنمایی کنید با کدوم چسب ها میشه سوراخ و نشتی لوله ها رو گرفت؟

  1. سلام دوست عزیز
   در مرحله اول توصیه می کنیم اگر مطمئن هستید که در لوله های سیستم لوله کشی آب و فاضلاب ساختمان شما نشتی وجود دارد، با یک شرکت معتبر لوله بازکنی بازکنی سعادت آباد تماس بگیرید. چون ممکن است نتوانید دقیقاً محل نشتی را تعیین کنید و متحمل هزینه های بعدی شوید. از طرفی ممکن است نوع نشتی لوله به گونه ای باشد که با چسب برطرف نشود. ولی اگر فکر می کنید که محل دقیق نشتی لوله را پیدا کرده اید و با چسب برطرف می شود می توانیدبرای رفع نشتی لوله با چسب، از چسب دوقلو, چسب هل, چسب همه کاره و چسب آکواریوم یا سلیکیون استفاده کنید.

 4. یکی از چیزهایی که تو مقالات خوندم، برای رفع بوی بد فاضلاب، باید لوله ها را تمیز کنیم. روش های تمیز کردن فاضلاب چیه؟

  1. سلام دوست عزیز
   روش هایی برای تمیز کردن لوله های تخلیه و فاضلاب وجود دارد. علاوه بر روش های خانگی که شامل استفاده از محلول جوش شیرین و نمک و موارد مشابه می باشد، می توانید از دستگاه های نظیر واترجت استفاده کنید که آب با فشار بالا وارد لوله می می شود. این جت سرعت آب تولید می‌کند که معمولاً به اندازه‌ای زیاد است که بیشتر شن، گریس و زباله‌ها را در فاضلاب شسته و لوله را تمیز نگه دارد. اما اگر فکر می کنید بوی بد فاضلاب به دلیل گرفتگی لوله است حتماً با لوله بازکنی سعادت آباد تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب مرتبط

لوله بازکنی شهر زیبا
مقاله

لوله بازکنی شهر زیبا

  یکی از خدمات لوله بازکنی که در منطقه ۵ تهران ارائه می‌شود، لوله بازکنی شهر زیبا است. بنا به دلایلی ممکن است که مسیر

ادامه مطلب »
لوله بازکنی پیروزی
مقاله

لوله بازکنی پیروزی

اگر در محدوده پیروزی ساکن هستید و برای رفع گرفتگی لوله های ساختمان خود به دنبال شرکت لوله بازکنی هستید، می توانید با شماره تماس

ادامه مطلب »
لوله بازکنی میرداماد
مقاله

لوله بازکنی میرداماد

برای درخواست خدمات لوله بازکنی میرداماد، می ‌توانید به صورت شبانه روزی با چاه بازکن منطقه میرداماد تماس بگیرید تا سرویس کار به صورت فوری

ادامه مطلب »