لوله بازکنی ستارخان

لوله بازکنی ستارخان یکی از شعبات فعال لوله بازکنی تهران است که کلیه خدمات خود را به صورت ۲۴ ساعته و بدون تعطیلی ارائه می دهد. در این شعبه کلیه خدمات بر اساس نرخ مشخصی انجام می شود و زیر نظر اتحادیه لوله بازکنی است. در این صفحه قصد داریم خدمات لوله بازکنی در ستارخان را به شما معترفی کنیم تا در صورت نیاز به راحتی با یک تماس، بعد از ۲۰ دقیقه سرویسکار در محل حاضر باشد.

خدمات لوله بازکنی ستارخان

رفع گرفتگی لوله فاضلاب

رفع گرفتگی لوله توالت فرنگی و سنتی

تبدیل توالت سنتی به فرنگی 

نصب و تعویض سنگ توالت

درآوردن اشیا از لوله

رفع نم و رطوبت 

تشخیص محل نشتی و ترکیدگی لوله

تخلیه چاه تهران

هزینه لوله بازکنی در ستارخان چقدر است؟

فرقی نمی کند در کدام محدوده شهر تهران ساکن هستید. قیمت دهی برای کلیه خدمات مربوط به لوله بازکنی و رفع گرفتگی لوله ها بر اساس معیارهای مشخصی است که همه شرکت ها موظف هستند با توجه به این موارد نرخ و هزینه مشخصی برای خدمات خود طلب کنند. در ادامه برخی موارد موثر بر قیمت لوله بازکنی ستارخان را ذکر می کنیم.

  • طول فنر مورد استفاده برای رفع گرفتگی لوله
  • دستگاه مورد استفاده 
  • محل قرار گیری لوله گرفته شده
  • نوع گرفتگی لوله
  • مدت زمان صرف شده برای انجام کار

لوله بازکنی شبانه روزی در ستارخان

مشاغلی همچون رفع گرفتگی لوله ها در محدوده ستارخان یا تخلیه چاه ستارخان، ساعت و روز مشخصی ندارند. به این دلیل که با وقوق مشکلات این چنینی برای سیستم لوله کشی، وضعیت ساختمان به هم میریزد و علاوه بر آشفتگی، احتمال انتشار آلودگی بسیار است. به همین دلیل است که ما در ستارخان سرویسکاران خود را به صورت شبانه روزی به کار گمارده ایم. درهر ساعت از شبانه روز و ۷ روز هفته می توانید با ما تماس بگیرید.

علت بالا زدن چاه دستشویی چیست

یکی از معظلاتی که ممکن است برای هر کدام از ما پیش بیاید این است که چاه فاضلاب دستشویی بالا بیاید و مجبور شوید با لوله بازکنی تهرانپارس تماس بگیرید. این صحنه واقعا چندش آور و غیرقابل تحمل است و شما به این فکر می‌افتید که چرا این اتفاق افتاده است. فرقی نمی‌کند که دستشویی شما فرنگی باشد یا ایرانی، مسئله این است که مشکل بالازدن چاه فاضلاب از کجا آب می‌خورد.

دلایل بالازدن چاه فاضلاب دستشویی می‌تواند متعدد باشد و مربوط به مشکلاتی در سیفون یا لوله فاضلاب و وجود ایراد در لوله‌کشی فاضلاب و موارد دیگر باشد که هر کدام از این موارد را باید بررسی کنیم. اگر شما نیز با این معضل مواجه هستید یا علاقمند هستید تا در این خصوص مطالبی را بدست آورید با ما همراه باشید.

علت بالا زدن چاه فاضلاب در ستارخان

یکی از صحنه‌های ناخوشایندی که می‌توان با آن روبه‌رو شد صحنه بالازدن چاه فاضلاب دستشویی است که ممکن است هر از گاهی برای ساکنین هر ساختمانی پیش بیاید. این صحنه برای همه آزار دهنده و غیرقابل تحمل است و دلایل متعددی می‌تواند باعث این مشکل باشد، فرقی هم نمی‌کند این مشکل می‌تواند برای دستشویی فرنگی و ایرانی پیش بیاید. در این مواقع هر چه زودتر باید دست به کار شوید والا فضولات و آب چاه داخل توالت ریخته و بعد از مدتی ممکن است وارد ساختمان شود هم چنین بوی آزار دهنده فاضلاب نیز شما را دچار مشکل خواهد کرد. اکثر افراد در این مواقع گمان می‌کنند علت این اتفاق پر شدن چاه فاضلاب است ولی این تنها یکی از دلایل بالازدن چاه فاضلاب است و موارد متعددی نیز وجود دارد که می‌تواند باعث بوجود آمدن این صحنه شود. در ادامه برخی از دلایل مهم و شایع بالا زدن چاه فاضلاب دستشویی را بررسی می‌کنیم. می توانید با لوله بازکنی افسریه نیز تماس بگیرید.

پر شدن چاه فاضلاب دستشویی

یکی از علت‌های بالازدن چاه فاضلاب دستشویی، پر شدن آن است. این مورد اوصولا در همان ابتدای مسئله به ذهن اکثر ما می‌رسد و گمان می‌کنیم که دلیل اصلی پر شدن چاه فاضلاب است. اگر فاضلاب علاوه بر توالت از لوله‌های حمام و کفشورها و بخش‌های دیگر خانه نیز بالا زده و نشانه‌های بالازدگی فاضلاب را در بیشتر قسمت‌ها مشاهده کردید به احتمال زیاد چاه فاضلاب پر شده و شما باید در این شرایط با شرکت‌های تخلیه چاه تماس بگیرید تا مشکل را رفع کنند. این مسئله که از زمان تخلیه چاه قبلی مدت زیادی گذشته یا نه نیز می‌تواند دلیلی باشد بر اینکه چاه پر شده و نیاز به تخلیه دارد. البته اکثر اوقات دلیل اصلی پر شدن چاه نیست و حتی ممکن است شما از شبکه فاضلاب شهری استفاده کنید و اصلا چاه دستشویی جداگانه‌ای نداشته باشید.

گرفتگی سیفون دستشویی

گرفتگی سیفون یکی از مهم‌ترین و شایع‌ترین علت بالازدن چاه فاضلاب دستشویی فرنگی و ایرانی است. سیفون لوله خمیده‌ای است که در ابتدای فاضلاب قرار می‌گیرد و این خمیدگی گاهی اوقات باعث گرفتگی سیفون شده و اجازه عبور فاضلاب را به داخل چاه نمی‌دهد و همین مسئله باعث جمع شدن آب در این بخش شده و به تدریج بالا آمده و داخل کاسه توالت پر از فاضلاب می‌شود و اگر گرفتگی رفع نشود از کاسه سرریز خواهد شد. این عامل گرفتگی می‌تواند خود فضولات باشد یا اینکه شیئی داخل سیفون افتاده باشد و همانجا بماند و پایین نرود. اگر مشاهده کردید که آب به سختی پایین می‌رود بلافاصله دکمه فلاش تانک را فشار دهید تا مقدار زیادی آب وارد لوله توالت شود و هر چه در سیفون گیر کرده را با خود بشورد و ببرد تا مشکل بزرگ نشود. یا اگر شی را می‌بینید سعی کنید آن را خارج کنید چرا که بعد از بالا آمدن فاضلاب در کاسه توالت کار سخت‌تر خواهد شد. اگر در بلوار فردوس ساکن هستید می توانید با شعبه لوله بازکنی بلوار فردوس تماس بگیرید.

گرفتگی لوله فاضلاب

یکی دیگر از دلایل بالازدن چاه فاضلاب گرفتگی لوله فاضلاب است. این مشکل اگر در آپارتمان ساکن هستید می‌تواند باعث بالازدگی فاضلاب برای چند واحد باشد. یعنی اگر لوله اصلی ساختمان دچار گرفتگی باشد فاضلاب از همه واحدها بالا می‌زند ولی اگر این مشکل برای یک واحد باشد یعنی لوله‌های مربوط به همان واحد دچار مشکل است. این مشکل ممکن است گاهی اوقات مربوط به محل وصل شدن لوله ساختمان به لوله فاضلاب شهری باشد. هر کدام از این گرفتگی‌ها می‌تواند منجر به بالازدن چاه فاضلاب دستشویی شود. دراین شرایط باید با شرکت‌های خدمات رسانی تماس بگیرید. اوصولا شرکت‌های تخلیه چاه علاوه بر تخلیه چاه انواع گرفتگی‌های مربوط ب لوله‌ها و سیفون را را نیز با رفع می‌کنند.

ایراد در سیستم لوله‌کشی فاضلاب

گاهی اوقات ممکن است با رعایت همه موارد در استفاده از سرویس بهداشتی و چک کردن سیفون و مطمئن شدن از عدم گرفتگی شاهد آن باشیم که فاضلاب به درستی به چاه تخلیه نشود و یا به کندی تخلیه شود. در این مواقع امکان دارد مشکل ریشه‌ای باشد و به زمان لوله‌کشی فاضلاب مربوط باشد. هر گونه سهل انگاری در اجرای صحیح لوله‌کشی فاضلاب می‌تواند مشکلات بعدی را به همراه داشته باشد.
در اینجا سعی کردیم برخی از دلایل اصلی بالا زدن فاضلاب چاه دستشویی را توضیح دهیم. ممکن است دلایل دیگری نیز وجود داشته باشد ولی اوصولا در اکثر مواقع یکی از این موارد ذکر شده بخصوص گرفتگی سیفون و بعد از آن لوله دلیل بالا زدن فاضلاب است. برای اینکه کمتر دچار این مشکلات شوید سعی کنید هیچ از افتادن اشیا در سیفون جلوگیری کنید و بعد از هر بار استفاده از توالت، مقدار زیادی آب را داخل سیفون بریزید تا از جمع شدن فضولات در سیفون جلوگیری شود و شما را به دردسر نیاندازد. در صورت حاد بودن شرایط نیز از تیم متخصص فعال در این زمینه کمک بگیرید تا مشکل را هر چه سریع‌تر رفع کند. یکی دیگر از شعب شبانه روزی ما، لوله بازکنی سعادت آباد می باشد.
سخن پایانی
گرفتگی توالت و بالازدن چاه فاضلاب یکی از معضلاتی است که می‌تواند در طول سال برای هر کسی اتفاق بیافتد. برای آنکه بتوانید این مشکل را به خوبی حل کنید ابتدا باید بدانید مشکل از کجا آب می‌خورد. در این مقاله سعی کردیم شما را با برخی از دلایل اصلی بالازدن چاه فاضلاب دستشویی آشنا کنیم تا در صورت بروز مشکل بتوانید به بهترین صورت مشکل را پیدا کنید و اگر می‌توانید مشکل را خودتان حل کنید یا در صورت وخیم بودن شرایط از شرکت‌هایی که در این زمینه خدمات رسانی می‌کنند کمک بگیرید

مطالب مرتبط

لوله بازکنی پونک
مقاله

لوله بازکنی پونک

آیا با سیستم گرمایش از کف آشنا هستید؟ آیا می‌دانید از چه لوله‌ای برای این سیستم استفاده می‌شود؟ یا کدام نوع لوله برای این سیستم

ادامه مطلب »
لوله بازکنی پاسداران
مقاله

لوله بازکنی پاسداران

آیا نام چربی‌گیر را شنیده‌اید؟ شاید ذهنتان به دنبال محلول‌های چربی‌زدا برود که در آشپزخانه استفاده می‌کنید، ولی منظور ما از چربی‌گیر فراتر از محلول‌های

ادامه مطلب »