لوله بازکنی سیدخندان

اگر با مشکل گرفتگی لوله توالت، سنک یا حمام مواجه شدید، بوی بد فاضلاب را در خانه حس کردید، کافی است با یک تماس با لوله بازکنی سیدخندان که یکی از شعب شبانه روزی لوله بازکنی است خسال خود را آسوده کنید و کار را به متخصص بسپارید.

خدمات لوله بازکنی سیدخندان فوری

لوله بازکنی سیدخندان

 

هر مشکلی که در ارتباط با لوله و فاضلاب برای ساختمان شما پیش بیاید، آسایش روانی و زندگی همه ساکنین ساختمان مختل می شود به همین دلیل گرفتگی لوله باید خیلی سرع و اورژانسی حل شود. به همین منظور ما چند سرویسکار با تجربه در محدوده سیدخندان تهران مستقر کرده ایم که به محض تماس زیر ۲۰ دقیقه در محل حاضر می شوند.

لوله بازکنی ارزان در سیدخندان

البته همیشه نباید به دنبال خدمات ارزان قیمت باشید، که هیچ ارزانی بی دلیل نیست. اینکه ادعا می کنیم خدمات خود را با قیمتی ارزان ارائه می دهیم منظور این است که مانند برخی افراد سودجو در این حوزه، قیمت های نجومی و متغیر برای خدمات لوله بازکنی در سیدخندان ارائه نمی دهیم و برای کلیه خدمات نرخ مصوب و منطقی داریم که می توانید قیمت ها را در صفحه مربوطه مشاهده کنید. البته در نظر داشته باشید که قیمت لوله بازکنی به چند عامل اصلی بستگی دارد. موارد زیر را همیشه در نظر داشته باشید.

 • طول فنر مورد استفاده برای رفع گرفتگی لوله
 • طول لوله گرفته شده
 • محل قرارگیری لوله
 • ابزار مورد استفاده برای رفع گرفتگی لوله
 • نوع گرفتگی لوله
 • مدت زمان انجام کار برای رفع گرفتگی لوله در سیدخندان

البته ما همیشه گفته ایم که قیمت خدمات ما فارغ از محدوده جغرافیایی و وضعیت اقتصادی ساکنیم بوده و فرقی نمی کند که لوله بازکنی افسریه باشد یا لوله بازکنی سیدخندان.

تشخیص محل نشتی لوله در سیدخندان

لوله بازمنی سیدخندان شبانه روزی

یکی از مشکلاتی که برای سیستم لوله کشی ساختمانپیش می آید وجود نشتی و ترکیدگی در لوله های توکار است که برای تشخیص محل دقیق نشتی و ترکیدگی لوله بدون خرابکاری به تجهیزات پیشرفته ای نیاز است. برای رفع این مشکل یکی از روش های لوله کشی، لوله کشی زیرسقفی است که به هنگام بروز مشکل، مراحل عیب یابی خیلی سریع تر و کم هزینه تر طی می شود. در ادامه در مورد لوله کشی زیرسقفی بیشتر صحبت می کنیم.

لوله‌کشی فاضلاب ساختمان یکی از مهم‌ترین بخش‌های ساخت و ساز ساختمان است. در ابتدا لوله‌کشی فاضلاب به صورت کفی انجام می‌شد یعنی در کف ساختمان لوله‌ها را خوابانده و سپس بعد از شیب بندی روی لوله‌ها را با خاک و مصالح مناسب می‌پوشاندند. امروزه روش جدیدی برای لوله‌کشی فاضلاب استفاده می‌شود که به آن لوله‌کشی زیر سقفی گفته می‌شود.

این روش مدرن لوله‌کشی برای افزایش کیفیت لوله‌کشی و سهولت تعمیر و اجرا در حال رواج است و سازندگان ساختمان‌های جدید این روش را در الویت خود دارند. اگر شما هم در حال ساخت و ساز ساختمان خود هستید بهتر است برای لوله‌کشی آب و فاضلاب خود روش لوله‌کشی زیر سقفی را نیز بررسی کنید و با مقایسه مزایا و معایب آن با دیگر روش‌ها انتخاب مناسبی داشته باشید. در این مقاله قصد داریم در خصوص لوله‌کشی فاضلاب زیر سقفی اطلاعاتی را خدمتتان ارائه کنیم با ما همراه باشید.

انواع لوله‌کشی فاضلاب

لوله‌کشی به مجموع عملیاتی گفته می‌شود که طی آن، طبق نقشه طراحی شده توسط مهندس لوله‌ها به هم متصل می‌شوند و شبکه‌ای را ایجاد می‌کنند که برای انتقال مایعات، گاز و برق استفاده می‌شود. عمده‌ترین کاربرد لوله‌کشی در ساختمان برای انتقال آب، گاز، فاضلاب، برق، سیستم گرمایشی می‌باشد که به صورت جداگانه در هر ساختمانی ‌پیاده سازی می‌شود. لوله‌کشی یکی از مراحل ابتدایی کار در ساخت و ساز ساختمان‌هاست و اوصولا در همان ابتدای کار باید مسیرهای لوله‌کشی انتخاب شود.

این مرحله از حساسیت خاصی برخوردار است و باید حتما اوصول مهندسی در آن رعایت شود و از هر گونه کم کاری و سهل‌انگاری در این مرحله از کار بپرهیزید که عواقب بدی را درآینده برایتان پیش می‌آورد. عملیات لوله‌کشی ساختمان اوصول و قواعد و بایدها و نبایدهایی داردکه حتما باید رعایت شود. اگر هم به خدمات لوله بازکنی سعادت آباد نیاز داشتید با ما تماس بگیرید.

لوله‌کشی فاضلاب برای خارج کردن آب‌های آلوده ساختمان انجام می‌شود و اهمیت به سزایی دارد. لوله‌کشی فاضلاب با روش‌های مختلفی انجام می‌شود. در ابتدا روش لوله‌کشی فاضلاب به صورت کفی بود یعنی لوله‌ها را در کف ساختمان می‌خواباندند و شیب‌بندی را انجام می‌دادند سپس روی لوله‌ها را با خاک و مصالح مناسب می‌پوشاندند تا از آسیب دیدگی آن جلوگیری کنند. در نهایت روی پوشش با سیمان کشی و کف‌سازی تکمیل می‌شود. این روش اگر به خوبی انجام شود مشکلی پیش نمی‌آید ولی اگر زمانی نیاز به تعمیر و بازسازی داشته باشد نیاز به تخریب دارد که گاهاً هزینه زیادی دارد و سختی کار هم زیاد است ولی در مقابل این روش، روش دیگری وجود دارد و به جای لوله‌کشی درکف ساختمان، لوله‌کشی در سقف ساختمان انجام می‌شود. در این روش که روش جدیدی است و امروزه مورد توجه زیادی قرار گرفته است اگر نیاز به تعمیر داشته باشید کارتان آسان‌تر است و همچنین اجرای آن نیز آسان‌تر است. در ادامه با روش لوله‌کشی زیر سقفی بیشتر آشنا می‌شویم.

لوله‌کشی فاضلاب زیر سقفی

لوله بازکنی سیدخندان پشتیبانی چندماهه

لوله‌کشی فاضلاب زیر سقفی، روش مدرن و جدیدی است که در سال‌های اخیر مورد توجه قرار گرفته و مزیت‌هایی نسبت به روش لوله‌کشی فاضلاب درکف ساختمان دارد. در این روش لوله‌ها در سقف ساختمان قرار می‌گیرد و به همین دلیل فشار زیادی را تحمل نمی‌کنند و از این لحاظ آسیبی نمی‌بینند، در این روش اگر قسمتی از لوله‌کشی دچار مشکل شود عیب‌یابی و تعمیر آن آسان‌تر و کم هزینه‌تر است. از دیگر مزایای این روش شیب‌بندی آسان است.
برای قرار دادن لوله‌ها در سقف ساختمان از داکت‌ها استفاده می‌کنند این داکت‌ها می‌توانند به صورت عمودی یا افقی قرار بگیرند. بعد از قرار دادن داکت‌ها در مکان‌های تعیین شده و مشخص شدن مسیر لوله‌ها، لوله‌های اصلی و هواکش فاضلاب از میان داکت‌ها عبور داده می‌شوند. در این روش لوله‌کشی به این صورت عمل می‌کنند که مثلا لوله‌کشی طبقه دوم در زیر سقف طبقه اول انجام می‌شود و توسط سوراخ‌هایی به طبقه دوم منتقل می‌شود. برای لوله‌ها یک انشعاب از رایزر اصلی گرفته می‌شود و در جهت‌های مختلف منشعب می‌شود، در خصوص لوله هواکش فاضلاب این طور نیست و هر لوله‌ هواکش فاضلاب باید در همان طبقه انجام شود که می‌شود زیر سقف طبقه سوم، بعد از اینکه لوله‌کشی در همه طبقات انجام شد در انتهای کار باید تمام لوله‌ها به رایزری که در زیر سقف طبقه اول قرار دارد وصل شوند و این رایزر نیز به رایزر اصلی در کف ساختمان وصل می‌شود و لوله‌های هواکش نیز توسط داکت‌ها به پشت بام هدایت می‌شوند.

لوله‌کشی فاضلاب زیر سقفی در طبقه همکف، درون زمین انجام می‌شود یعنی مانند کفی انجام می‌شود. بد نیست به این نکته هم اشاره کنیم که در این روش بهتر است برای توالت فرنگی و ایرانی جداگانه انشعاب داده شود. بعد از تکمیل لوله‌کشی زیر سقفی با استفاده از سقف کاذب لوله‌ها در زیر سقف پنهان می‌شود.  ما استفاده از خدمات لوله بازکنی پیروزی را نیز به شما توصیه می کنیم.

مهار لوله‌های فاضلاب زیر سقفی

یکی از مسائل مهم در لوله‌کشی فاضلاب زیر سقفی مهار لوله‌های فاضلاب به هنگام جاری شدن آب درون آنهاست. زمانی که آب درون لوله‌ها جریان پیدا می‌کند این لوله‌ها سنگین شده و وزن زیادی را تحمل می‌کنند به همین دلیل اگر درست مهار نشوند دچار شکستگی یا مشکل در آب‌بندی می‌شوند. این شرایط زمانی خطرناک‌تر می‌شود که لوله‌ها دچار گرفتگی شوند که فشار بسیار مضاعفی به سیستم لوله‌کشی وارد می‌شود. برای مهار لوله‌ها در این حالت دو روش وجود دارد:

 1. روش اول همان استفاده از داکت‌هاست که در مهار لوله‌های فاضلاب کمک کننده است.
 2. روش دوم استفاده از بست‌های گلابی شکل است. این بست بعد از این که به دور لوله فاضلاب بسته شود به قسمت‌های اطراف جوش داده می‌شود. این بست‌ها با توجه به تعداد انشعاب و وزنی که لوله‌ها تحمل می‌کنند بیشتر در نظر گرفته می‌شوند.

مزایای لوله‌کشی فاضلاب زیر سقفی

 • کاهش هزینه‌های تعمیرات در آینده
 • کاهش وزن زیادی از ساختمان
 • لوله‌کشی سریع‌تر و راحت‌تر
 • ایمنی بالاتر لوله‌ها در زمان ساختمان‌سازی
 • استفاده از فضای بیشتر در خانه
 • بالاتر رفتن عمر مفید لوله‌ها
 • کمتر شدن میزان مصرف لوله

معایب لوله‌کشی فاضلاب زیر سقفی

 • هزینه بالاتر لوله‌کشی زیر سقفی
 • انجام محاسبات اجرایی لوله‌کشی مشکل‌تر است
 • نیاز به مهار لوله‌ها
 • نیاز به استفاده از لوله‌های با کیفیت
 • نیاز به تخصص و مهارت کافی
 • نیاز به اجرای سقف کاذب
 • مزاحمت برای همسایگان در صورت نیاز به تعمیر
  سخن پایانی
  در این مقاله سعی کردیم در خصوص روش لوله کشی زیر سقفی با شما صحبت کنیم و اطلاعاتی را خدمتتان ارائه کنیم امیدواریم که سودمند واقع شود.

مطالب مرتبط

لوله بازکنی میرداماد
مقاله

لوله بازکنی میرداماد

برای درخواست خدمات لوله بازکنی میرداماد، می ‌توانید به صورت شبانه روزی با چاه بازکن منطقه میرداماد تماس بگیرید تا سرویس کار به صورت فوری

ادامه مطلب »
لوله بازکنی المپپیک
مقاله

لوله بازکنی دهکده المپیک

خدمات لوله بازکنی دهکده المپیک ارائه خدمات به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی بازدید و مشاوره رایگان بصورت شبانه روزی تشخیص ترکیدگی و محل

ادامه مطلب »
لوله بازکنی پیروزی
مقاله

لوله بازکنی پیروزی

اگر در محدوده پیروزی ساکن هستید و برای رفع گرفتگی لوله های ساختمان خود به دنبال شرکت لوله بازکنی هستید، می توانید با شماره تماس

ادامه مطلب »