لوله بازکنی ولنجک

لوله بازکنی ولنجک

لوله بازکنی دوستان در منطقه ۱ تهران، لوله بازکنی ولنجک را دارد که یکی از خدمات ویژه این شرکت در این منطقه می باشد. این شرکت خدمات لوله بازکنی را برای رهایی شما از مشکل گرفتگی و انسداد لوله های فاضلاب ارائه می کند. اعزام لوله بازکن های متخصص و مجرب با دستگاه ها و تجهیزات مدرن و پیشرفته برای حل مشکل شما در کوتاه ترین زمان از خدمات این شرکت می باشد.

چگونگی ارائه خدمات لوله بازکنی ولنجک

سرویسکاران متخصص و حرفه ای شرکت لوله بازکنی دوستان در زمانی که چیزی در لوله گیر کرده باشد و یا با هر چیزی مسیر لوله مسدود شده باشد، با سابقه و تجربه ای که دارند، علت انسداد را بررسی کرده و اقدام به رفع آن با دستگاه فنر برقی می کنند. فنر برقی یا همان ژنراتور قادر به رفع گرفتگی از هر نوع ساده یا سخت می باشد. روش استفاده از فنر برقی این گونه است که سرویسکار فنر را داخل لوله می گذارد. موتور را با دور کم روشن می کند. وقتی موتور می چرخد، فنر به درون لوله حرکت می کند تا به عامل گرفتگی برخورد کند. وقتی دور موتور افزایش پیدا کرد به عامل گرفتگی فشار بیشتری وارد شده و در نتیجه از بین می رود. نکته ای که در اینجا مطرح است این است که فنر آلیاژی انعطاف پذیر دارد که صدمه ای به لوله نمی زند. اگر چنانچه فنر برقی قدرت از بین بردن گرفتگی را نداشته باشد، سرویسکاران ما از وسیله دیگری مثل دستگاه تراکم هوا استفاده می کنند.

علل گرفتگی چاه فاضلاب و چگونگی جلوگیری از انسداد دوباره آن

تخلیه چاه ولنجک

روزانه گرفتگی های متعددی در لوله های فاضلاب رخ می دهد و این امری طبیعی محسوب می شود. عوامل مختلفی در به وجود آمدن این مشکل دخیل هستند، مثل تفاله چای، میوه و سبزیجات در آشپزخانه. گاهی نوع گرفتگی سخت است و دردسر آن بیشتر و گاهی گرفتگی لوله ساده است و دردسر کمتری دارد. باید علل گرفتگی چاه فاضلاب را بدانیم تا بتوانیم آن را رفع کنیم و از انسداد دوباره آن جلوگیری کنیم.
دلایل اصلی گرفتگی لوله های فاضلاب عبارتند از:

 • جمع شدن مو، پرز یا نخ و … در لوله فاضلاب
 • جمع شدن روغن و چربی پسماند مواد غذایی در لوله فاضلاب آشپزخانه
 • افتادن و گیر کردن دستمال کاغذی یا دستمال توالت و پوشک در راه عبور فاضلاب
 • گیر کردن اجسام مختلف مثل گوشی، انگشتر، طلا، مسواک و … در لوله
 • رسوب و جرم در دیواره لوله
 • شیب بد و نامناسب در لوله
 • وجود عیب و نقص در لوله کشی

قاعدتا لوله های فاضلاب برای عبور آب طراحی شده اند؛ پس اگر هر چیز دیگری غیر از آب به داخل لوله وارد شود باعث مسدود شدن مسیر آب خواهد شد. در مواجهه با چنین شرایطی باید از دستگاه های فنر زنی شرکت چاه بازکنی ولنجک استفاده شود تا مشکل حل شود و گرفتگی، کاملا رفع گردد. البته ممکن است با توجه به محل سکونت خود به لوله بازکنی سعادت آباد نیاز داشته باشید.

برای جلوگیری از گرفتگی لوله فاضلاب چه باید کرد؟

روش های مختلفی برای پیشگیری از گرفتگی مداوم لوله ها وجود دارد:

 • جلوگیری از ورود پسماند مواد غذایی، تفاله چای یا مو به درون لوله
 • گذاشتن توری یا صافی در کفشورها و سینک ظرفشویی
 • جلوگیری از ورود هر شی مثل دستمال کاغذی یا پوشک و … به داخل لوله
 • ریختن یک کتری آب جوش در لوله برای از بین بردن چربی در لوله

برای جلوگیری از انسداد مداوم لوله ها می توانید موارد بالا را رعایت کنید تا به مدت طولانی به این مشکل دچار نشوید.

حداقل کثيف کاری در لوله بازکنی ولنجک

موضوعی که این روزها برای بیشتر مردم اهمیت دارد، این است که در مواجهه با مشکل گرفتگی لوله و مشکلاتی از این قبیل مشکل، بدون کثیف کاری و به هم ریختن منزل انجام گیرد. شرکت لوله بازکنی دوستان در لوله بازکنی ولنجک با سرویسکاران حرفه ای و مجرب و استفاده از دستگاه های مجهز و پیشرفته، میزان کثیف کاری را به کمترین حد ممکن رسانده است، به طوری که تقریبا کثیف کاری ندارد و اگر باشد بسیار ناچیز است.

ویژگی های سرویسکاران لوله بازکنی ولنجک

لوله بازکنی ولنجک برای احترام به مشتریان و رضایت آن ها از لوله باز کن هایی که دارای ویژگی های زیر هستند دعوت به استخدام کرده است:

 1. سابقه و تجربه بالا دارند.
 2. سوء پیشینه ندارند.
 3. در کار با انواع دستگاه های مخصوص لوله بازکنی مهارت کافی دارند.
 4. با حداقل کثیف کاری کار را انجام می دهند.
 5. علت گرفتگی را درست تشخیص داده و روش درست رفع آن را انتخاب می کنند.
 6. اصول بهداشتی را حین کار رعایت می کنند.
 7. رفع انسداد لوله را تضمینی انجام می دهند.

لوله بازکنی ولنجک به صورت تضمینی

لوله بازکنی ولنجک شبانه روزی

در تمام کارها به خصوص در کارهای خدماتی ضمانت انجام کار واجب است. شرکت لوله بازکنی دوستان در شعباتی نظیر ولنجک و لوله بازکنی پیروزی به منظور آسودگی خیال مشتریان و احترام به آن ها لوله را کاملا باز شده و آزمایش شده تحويل می دهد. لازم به ذکر است این شرکت دارای سابقه درخشانی در این حوزه می باشد و همواره سرویسکارانی که توانایی تشخیص علت گرفتگی را دارند را اعزام می کند تا به صورت اصولی گرفتگی رفع شود. پس از رفع گرفتگی در حضور مشتری آزمایش باز شدن لوله فاضلاب انجام خواهد شد.

لوله بازکنی ولنجک به صورت شبانه روزی

با توجه به این نکته که گرفتگی در لوله های فاضلاب و مشکلات این چنینی در هر ساعت از شبانه روز ممکن است اتفاق بیفتد، شرکت لوله بازکنی دوستان و لوله باز کنی ولنجک به صورت ۲۴ ساعته و شبانه روزی برای رفاه حال شما همشهریان محترم حتی در ايام تعطیل آماده ارائه خدمات می باشد. در صورت مواجهه با مشکلات مربوط به لوله بازکنی در هر ساعت از شبانه روز می توانید با شماره مندرج در سایت ما تماس بگیرید و از خدمات ما به صورت تضمینی بهره مند شوید.

پاسخ به سوالات متداول شما درباره لوله بازکنی ولنجک

تضمین خدمات لوله بازکنی ولنجک چگونه است؟

شما با خیال راحت از خدمات ما استفاده کنید، چون ما لوله رفع انسداد شده را در حضور مشتری آزمایش می کنیم و لوله کاملا باز شده و سالم را تحویل می دهیم.

انجام فنر زنی در خدمات ولنجک چقدر کثیف کاری دارد؟

در شرکت لوله بازکنی دوستان با توجه به دستگاه های پیشرفته و مجهز و سرویسکاران حرفه ای کثیف کاری به حداقل رسیده است. ما از دستگاه های جدید یعنی ژنراتور به جای دریل استفاده می کنیم.

برای درخواست خدمات از لوله بازکنی ولنجک چه کار کنیم؟

برای استفاده از خدمات لوله بازکنی ولنجک شرکت لوله بازکنی دوستان با شماره مندرج در سایت تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید تا در کوتاه ترین زمان ممکن نیروهای فنی به محل شما اعزام شوند.

مطالب مرتبط

لوله بازکنی ظفر
مقاله

لوله بازکنی ظفر

لوله بازکنی ظفر یکی از شعب فعال لوله بازکنی است که توانسته است در سال های گذشته اعتماد مشتریان خود را جلب کند. چرا که

ادامه مطلب »
لوله بازکنی شهران
مقاله

لوله بازکنی شهران

  گاهی بنا به دلایل مختلف و گوناگونی لوله فاضلاب دچار گرفتگی می شود. شدت گرفتگی ها متفاوت است. به این صورت که گاهی گرفتگی

ادامه مطلب »